Do Rytmusa a Ega sa pustil už aj Strapo. Čo im odkazuje?

Do chalanov z KF – Rytmusa a Ega – sa aktuálne pustil už aj Strapo. Čo im striktný raper odkazuje?

Zase sa jaší a bude to štípať! Strapo sa rozhodol taktiež nebyť ticho. K aktuálne riešenému konfliktu medzi Separom a Rytmusom (resp. medzi DMS a KF) sa pridáva aj on so svojim pohľadom na vec. Možno k tomu dopomohlo aj to, že Separ v podstate otvorene vyzval ostatných raperov z našej scény, nech sa neboja povedať to, čo si o aktuálnej rapovej vojne myslia.

Aj Strapo sa vyjadruje k tomu, že ho občas Rytmus veľmi „nemusí“

Strapove štipľavé narážky v textoch môžeme počúvať v jeho tvorbe už od nepamäti. Bratislavský raper je známy tým, čo vždy povie presne to, čo si myslí. Aktuálne sa bez okolkov postavil na stranu chalanov z DMS. Separ, Dame a Smart totiž v princípe aktuálne vojnu nevedomky začali tým, že sa rozhodli zverejňovať „inšpirovanie“ v slovenskej muzike. To sa netýkalo iba členov KF, ale napríklad aj speváčky Simy.

Vo svojich dnešných storkách Strapo spomína aj svojho dobrého kamoša Bitmana, ktorý minulý rok debutoval kvalitným albumom HAD (vieš si ho KÚPIŤ TU). Práve v spojitosti s ním sa istú dobu riešilo Egove popieranie kvalít rýchleho rapu. Aj vtedy sa Strapo zastal tomu, v čo verí a svoj názor voči chalanom z Kontrafaktu povedal na plné ústa.

Podobnú situáciu tu máme aj dnes, kedy je jeho postoj voči KF viac než jasný.

Otvorene sa Strapo vyjadruje nielen k Rytmusovi, ale aj Egovi. Podľa neho totiž za Egove „výpady“ môže chýbajúca hladinka metadonu. Ego opäť zastáva postoj bez priamych označení a smerovaní. Zverejnil na svojich storkách videá o tom, že takéto dissovačky vraj už nemajú takú váhu ako kedysi.

Keď chceš vedieť, ako v tejto veci pokračoval ďalej Separ, čítaj TENTO ČLÁNOK. Dostali sme totiž od neho otvorenú výzvu na to, aby sa tento konflikt presunul do hudby. My by sme tak konečne po rokoch mohli zase počuť poriadne disstracky!

Odporúčame