DnB a Radikal Chef na jednej párty? Máme pre teba lístky zdarma

Support The Culture Rave

Support The Culture Rave

Po roku do nového priestoru v Prešove prichádza event zo série Support The Culture Rave, na ktorom vystúpi Radikal Chef, no aj  mnoho dalších hudobníkov. Chcel by som podotknúť, že nepôjde o čisto rapovú akciu, pretože si na svoje prídu aj fanúšikovia „tvrdšej“ hudby.

V priestoroch Gold Fish v Prešove totiž okrem vedúceho rapu na severe budú vystupovať aj TRIPOLOGIC, NO:VISSION, LYSERGIC a LUKE LACED. Drum&bass, hardcore, grimme, no aj nabité tech a bass housové beaty. Ak si bol na nejakej zastávke HUHU Tour, prines si z nej helmu, lebo sa ti zrejme zíde.

Cena lístkov v predpredaji je 9€ v prvej vlne, respektíve 10€ vo vlne druhej. Lístky budú aj na mieste, no zaplatíš 12€. Predpredaj nájdeš na tomto odkaze, udalosť na FB zasa tu. A čo tie lístky zdarma? Stačí keď sa zapojíš do súťaže, ktorú nájdeš pod postom nižšie.

 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@supportheculture)

Mimochodom. Radikal Chef len pred niekoľkými hodinami ohlásil pokračovanie série FREERIDE a zároveň nového EP. Niečo nám hovorí, že by si mohol byť medzi prvými ľuďmi, ktorý nejaký track z pripravovaných projektov bude počuť.

Pre viac článkov klikaj sem.

Credits: supportheculture IG

 

 

Odporúčame