Odložený Andor, hraný Pinocchio, Kardashianovci či Thor: September na Disney+ prinesie parádne novinky!

Pinocchio hraný film od Disney

Disney uvedie hraný príbeh o Pinocchiovi s Tomom Hanksom (Zdroj: Disney)

#Disney+ v septembri nezaháľa. Prinesie množstvo noviniek zo sveta Star Wars, Marvelu, Pixaru, ale aj svoj nový hraný film o obľúbenom drevenom chlapcovi s Tomom Hanksom. Na ktorý projekt sa najviac tešíš a pozrieš si ho ešte v deň vydania?

Vedel si, že?

Ôsmeho septembra sa uskutoční druhý ročník Disney+ Day, celosvetovej oslavy, ktorej súčasťou bude premiérový obsah od všetkých vlajkových značiek Disney+. Tohtoročná oslava prinesie prepracovanie klasickej disneyovky Pinocchio v podobe hraného filmu, nový životopisný seriál Mike, sériu pôvodných krátkych filmov Autá na cestách od Pixaru a oveľa, oveľa viac.

Počas celého mesiaca budú pre predplatiteľov dostupné aj mnohé seriály, vrátane nových častí She-Hulk: Neuveriteľná právnička, tretej série seriálu Muzikál zo strednej a mnoho ďalšieho.

Pistol – seriál (7. september)

Kapela Sex Pistols je ako intenzívna zúrivá búrka uprostred rockenrollovej revolúcie. Do centra pozornosti seriálu Pistol sa preto dostáva zakladajúci člen a gitarista kapely Steve Jones. Jeho zábavná, emotívna a miestami srdcervúca cesta divákov prevedie kaleidoskopickým rozprávaním o troch najúžasnejších, najchaotickejších a miestami prekvapivých rokoch v histórii hudby.

Andor – seriál (21. september)

Seriál Andor prinesie nový pohľad na galaxiu Star Wars. Sústredí sa na cestu Cassiana Andora za poznaním toho, čo všetko môže zmeniť. Seriál prináša príbeh o rodiacej sa vzbure proti Impériu a o tom, ako sa do nej zapojili aj ľudia planéty. Je to éra plná nebezpečenstva, podvodov a intríg. Cassian sa vydá na cestu, ktorá ho predurčuje na to, aby sa z neho stal hrdina povstalcov.

Vitajte vo Wrexame – seriál (21. september)

V seriáli Vitajte vo Wrexhame sa Rob McElhenney a Ryan Reynolds učia viesť tretí najstarší profesionálny futbalový klub na svete. Seriál sleduje Robov a Ryanov rýchlokurz vlastníctva waleského futbalového klubu, ale aj neoddeliteľne prepojené osudy tímu a mesta. To sa spolieha na to, že dvaja herci prinesú do komunity takú potrebnú nádej a zmenu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Seriál Rick a Morty: Top zaujímavosti, najlepšie hlášky aj dabovanie v podnapitom stave

The Kardashians II. – seriál (22. september)

Kamery sa vracajú, aby zachytili neustále sa meniace životy Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall a Kylie. Rodina opäť privíta divákov, aby s nimi stáli pri ich najväčších víťazstvách a zápasoch. Od ohnivých romancí a životných míľnikov, až k neuveriteľným úspechom. Počas toho, ako kočírujú svoj verejný život aj súkromie, zostáva ich rodinné puto naďalej nezlomné.

Starý chlap – seriál (26. september)

Seriál Starý chlap, natočený na motívy rovnomenného románu od Thomasa Perryho, rozpráva príbeh Dana Chasea (Jeff Bridges), ktorý pred desiatkami rokov utiekol zo CIA a odvtedy žije mimo spoločnosti. Keď si ho vyhľadá nájomný vrah a snaží sa ho zabiť, starý agent zistí, že ak si chce zabezpečiť budúcnosť, musí sa vyrovnať s minulosťou. Na vypátranie Chasea povolajú aj námestníka riaditeľa kontrarozviedky FBI, najmä kvôli jeho komplikovanej minulosti so samotárskym utečencom.

Hókus Pókus 2 – film (30. september)

Hókus Pókus 2 je strašidelným pokračovaním kultovej halloweenskej klasiky z roku 1993, v ktorej sa opäť objavujú rozkošne zlomyseľné sestry Sandersonové, aby spôsobili ďalší komediálny chaos. Uplynulo 29 rokov odvtedy, čo niekto zapálil sviečku čierneho plameňa a vzkriesil sestry zo 17. storočia, ktoré sa chcú pomstiť. Je len v rukách troch stredoškoláčok, aby pred svitaním v predvečer Sviatku všetkých svätých zabránili zlým čarodejniciam rozpútať v Saleme novú spúšť.

Ďalšie premiéry

  • Pinocchio (film): Hraný film o obľúbenej bábke vyrezanej z dreva, ktorá sa túži stať skutočným chlapcom.
  • Thor: Láska a hrom (film): Thor, Valkýra, Korg a Jane Fosterová bojujú proti galaktickému zabijakovi Gorrovi, bohovi Butcherovi.
  • Autá na cestách (seriál): Príbeh sleduje najlepších priateľov Bleskového McQueena a Matera na výlete naprieč krajinou.
  • Dospievanie (seriál): Novodobý dokumentárny seriál skúma prostredníctvom desiatich príbehov tému dospievania.
  • Tierra Incognita – Zem neznáma (seriál): Eric sa vracia na Mys Qwert vyriešiť záhadu zmiznutia svojich rodičov.
👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Disney+ kvôli novému obsahu zdražuje predplatné: Priplatíš si aj ty?

Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, Disney+
Odporúčame