Premiéry na Disney+ v auguste: Seriály zo sveta Star Wars a Marvel, nová Pixarovka aj akčný Predátor

Seriál Andor

Seriál Andor (Zdroj: Disney)

#Disney+ je konečne na Slovensku. Budete ťa preto každý mesiac informovať o novinkách, ktoré ponúka. V auguste na teba čaká premiéra seriálu Andor zo sveta Star Wars či nový akčný Predátor. Tešiť sa môžu aj fanúšikovia Marvelu, premiéru má She-Hulk aj zbierka krátkych animákov Ja som Groot. Spomínali sme aj novú Pixarovku?


Disney+ zverejnilo ponuku na Slovensku: 700 filmov a 700 seriálov, ktoré tituly si pozrieš ako prvé?


Vedel si, že…

  • Na Disney+ prichádza kasový trhák od Pixaru Buzz Lightyear?

Od 3. augusta si môžeš vychutnať najnovšie dobrodružstvá Buzza Lightyeara spolu so štyrmi animovanými filmami Toy Story, ako aj obľúbenou sériou krátkych príbehov Vidlík kladie otázku.

  • Na Disney+ si môžeš urobiť filmový maratón s Predátorom?

Na Disney+ nájdeš všetky filmy s Predátorom na jednom mieste a premiéra filmu Predátor: Korisť je skvelou príležitosťou, ako si ich všetky znovu užiť.

  • Na Disney+ sa objaví nový seriál pre fanúšikov Star Wars?

Videl si ho v Rogue One: A Star Wars Story. Cassian Andor je späť.


Do nekonečna, nie však ďalej: Buzz Lightyear sa predstavil v samostatnom filme, ktorý rozdelil divákov


Buzz Lightyear (3. august)

Od štúdií Disney a Pixar prichádza animované sci-fi akčné dobrodružstvo – pôvodný príbeh Buzza Lightyeara (hlas Chrisa Evansa, v slovenskom znení Jakub Grécz), hrdinu, ktorý hračku z Toy Story inšpiroval.

Buzz Lightyear sleduje legendárneho vesmírneho strážcu na intergalaktickom dobrodružstve po boku ambicióznych regrútov Izzy, Mo, Darbyho a ich robotickej spoločníčky Sox. Keď sa táto pestrá posádka vydá na svoju doteraz najťažšiu misiu, musí sa naučiť pracovať ako tím, aby unikla zlému Zurgovi a jeho poslušnej armáde robotov, ktorá im je v pätách. Odporúčame prečítať si aj našu recenziu.

Predátor: Korisť (5. august)

Predátor: Korisť je nový akčný triler odohrávajúci sa vo svete národa Komančov pred 300 rokmi. Rozpráva príbeh mladej ženy Naru, nebojácnej a nesmierne šikovnej bojovníčky, ktorá bola vychovaná v tieni tých najlegendárnejších lovcov túlajúcich sa po Veľkých pláňach.

Keď v jej tábore hrozí nebezpečenstvo, vydá sa chrániť svojich ľudí. Z koristi, ktorú prenasleduje a ktorej sa nakoniec postaví, sa vykľuje nadmieru vyvinutý mimozemský predátor s technicky vyspelým arzenálom zbraní, čo vyústi do krutého a desivého súboja medzi dvoma protivníkmi.

Lego Star Wars: Letné prázdniny (5. august)

Finn zariadil prekvapenie pre svojich priateľov v podobe dovolenky na palube galaktickej hviezdnej lode Halcyon. Ale Finnov plán sa rýchlo pokazí, keď sa oddelí od skupiny.

Sám na palube Halcyonu sa Finn stretáva s tromi duchmi Sily – Obi-Wanom Kenobim, Anakinom Skywalkerkom a princeznou Leiou, ktorí s ním zdieľajú svoje vlastné prekvapivé príbehy o nevydarených dovolenkách.

Ja som Groot (10. august)

Pred týmto zlomyseľným batoľaťom neexistuje v celej galaxii žiadna ochrana! A tak sa radšej pripravte na to, ako sa Baby Groot dostane do centra pozornosti vo svojom vlastnom seriáli, kde bude skúmať slávne časy svojho dospievania a dostávania sa do problémov – medzi hviezdami.

Ja som Groot je päť pôvodných krátkych filmov s niekoľkými novými a neobvyklými postavami a obľúbený stromček zažiari originálnym hlasom Vina Diesela (v slovenskej verzii Tomáš Bartůněk), ktoého diváci poznajú z pôvodných filmov Strážcovia galaxie.

She-Hulk (17. august)

V seriáli She-Hulk: Neuveriteľná právnička, z produkcie Marvel Studios, sa musí Jennifer Walters, advokátka zastupujúcej osoby so superschopnosťami, vysporiadať s komplikovaným životom slobodnej tridsiatničky, ktorá sa občas premení na dvojmetrovú zelenú obryňu so superschopnosťami.

Andor (31. august)

Seriál Andor sa zameria na novú perspektívu galaxie Star Wars a bude sa sústrediť na cestu Cassiana Andora za poznaním toho, čo môže zmeniť.

Seriál prináša príbeh o rodiacej sa vzbure proti Impériu a o tom, ako sa do nej zapojili ľudia a planéty. Je to éra plná nebezpečenstva, podvodov a intríg, v ktorej sa Cassian vydá na cestu, ktorá je predurčená na to, aby sa z neho stal hrdina povstalcov.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, Disney+
Odporúčame