Akčný júl s Disney Plus: Futurama ťa zavezie do budúcnosti, nadviažeš Riskantnú známosť a odhalíš tajomstvá cirkvi Hillsong

V júli ti 11. a 12. séria Futuramy konečne odhalí viaceré záhady (Zdroj: Disney)

#S Disney Plus ti v júli nuda nehrozí. Pred tým, ako si nájdeš letnú lásku, sa mrkni na Riskantnú známosť, ktorá ti ukáže, že náhoda vie spojiť úplné protiklady. Tvoje satirické „ja“ si po dlhšej dobe vychutná Bendrove hlášky v novej sérii Futuramy a fanúšikov anime poteší druhý diel Bleachu. Disney Plus nezabúda ani milovníkov záhad a skutočných príbehov a ponúka im dokuseriál Tajomstvá cirkvi Hillsong. Júl bude plný ďalších skvelých noviniek, tak nech ti nič neujde!

Riskantná známosť – pôvodný seriál (všetky časti 12. júla)

Noc plná vášne vedie k láske medzi podvodníkom Charliem (Milo Ventimiglia) a agentkou CIA v utajení Emmou (Cathrine Haena Kim), ktorým nevedomky hrozí pracovný konflikt. Zatiaľ čo Charlie rozširuje „rodinné podnikanie“, Emma je blízko zločincovi, ktorému je Charlieho rodina zadlžená. To ich prinúti vysporiadať sa s klamstvami, aby mohli zachrániť seba a svoje rodiny pred hrozivými následkami.

Futurama – seriál (10 a 11. séria 12. a 24. júla)

Po desaťročnej prestávke sa seriál Futurama triumfálne vynoril z kryogénnej rúry s kompletným pôvodným obsadením a satirickým duchom. V desiatich nových častiach 11. série konečne spoznáš rozuzlenia roky trvajúcich záhad!

Patrí k nim napríklad milostný príbeh Frya a Leely, záhadný obsah Nibblerovho koša na odpadky, tajná história zlého robota Santu či odhalenie miesta, kde sa nachádzajú Kifove a Amyine žubrienky. Medzitým v meste vznikne pandémia, pretože štáb skúma budúcnosť vakcín, bitcoinov, „cancel culture“ a streamovanej televízie. Od 24. júla je vonku nová časť každý pondelok.

Kizazi Moto: Potomkovia ohňa – pôvodný seriál (všetky časti 5. júla)

Súbor akčných animovaných sci-fi príbehov predstavuje desať futuristických vízií Afriky, ktoré sú inšpirované históriou a kultúrami kontinentu. Za produkciou stojí Oskarom ovenčený režisér Peter Ramsey a nová generácia tvorcov animovaných filmov. Tí sa inšpirovali africkou perspektívou a vytvorili svety plné pokročilých technológií, votrelcov, duchov a monštier. Toto je Afrika, ako si ju nikdy predtým nevidel.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Máj s Disney+: Osláviš Star Wars Deň alebo si pustíš novú sériu o ženách z rodu Kardashianovcov?

Bdelé oko – pôvodný seriál (všetky časti 5. júla)

Elena Santosová je mladá žena s komplikovanou minulosťou, ktorá sa prepracovala k práci opatrovateľky v bohatej rodine na Manhattane. Elena rýchlo zistí, že každý v tejto tajomnej budove má nejaké smrteľné tajomstvá a postranné úmysly. Nik z nich však netuší, že aj Elena má svoje vlastné šokujúce tajomstvá.

What we do in the shadows – pôvodný seriál (4. séria 19. júla)

Pozri si nočné výstrelky spolubývajúcich upírov Nandora, Laszloa, Nadji a Colina Robinsona, keď si s pomocou ich ľudského ducha Guillerma razia cestu v modernom svete Staten Islandu.

Tajomstvá cirkvi Hillsong – pôvodný dokuseriál (všetky časti 12. júla)

Štvordielny dokumentárny seriál stanice FX Tajomstvá kostola Hillsong vychádza z pôvodnej vyostrenej reportáže o škandáloch tohto megakostola, ktorú pripravili novinári z Vanity Fair Alex French a Dan Adler. Seriál zahŕňa rozhovory s bývalými pastormi Carlom a Laurou Lentzovými od okamihu ich verejného vylúčenia z kostola, do ktorého roky chodili hudobníci, herci, športovci a ďalšie celebrity.

Dokument obsahuje aj dojímavé rozhovory s návštevníkmi kostola, ktorí hľadajú svoj smer v období, keď cirkev čelí sérii odhalení. Vďaka novým reportážam a analýzam novinárov, historikov a politikov seriál preniká hlbšie do zákulisia, aby preskúmal model utajovania nevhodného správania cirkvi s cieľom chrániť samu seba.

Bleach: A thousand-year blood war – pôvodný seriál (2. časť 8 júla)

Seriál Bleach: Thousand-Year Blood War sleduje Ichiga Kurosakiho, ktorý náhodou získal schopnosti zberača duší. Ichigo sa takto dostal do zmätku v Spoločnosti duší, kde sa zhromažďujú duše zosnulých. Za pomoci svojich priateľov však Ichigo prekonal všetky výzvy, aby sa stal ešte silnejším.

Keď sa v jeho rodnom meste Karakura objavia noví zberači a nový nepriateľ, Ichigo sa so svojím mečom vrhne späť na bojisko. Medzitým Spoločnosť duší pozoruje nárast počtu Hollows, ktorí sú ničení vo Svete živých. Pravda, ktorú zberači dlho skrývali, konečne vychádza na svetlo sveta. Všetko sa raz musí skončiť – začína sa posledný boj Ichiga Kurosakiho!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pestrý jún na Disney Plus: Schladí ťa vodný svet Avatarov, uctíš si otca Marvelu a odhalíš príbeh ikonických chrumiek

Vedel si, že:

  • 100 dní do 100. výročia Disney: Dňa 7. júla zostane presne 100 dní do osláv 100. výročia založenia spoločnosti Disney a na Disney Plus sa pri tejto príležitosti objavia spomienkové krátke filmy Kúpací deň, Staviteľ Mickey, Vodná mánia, Tanec kostlivcov, Goofyho gymnastika a Figaro a Frankie. Dňa 28. júla zasa Disney Plus uvedie úplne nový krátky film Parník Silly, ktorý doplní pôvodný film Parník Willie, vďaka ktorému strieborné plátno spoznalo Myšiaka Mickeyho.

Ďalšie júlové novinky:

  • Miesto hodné boja – film (7. júl)
  • Seminár vrážd – seriál (19. júl)
  • Tieňový detektív –  seriál (5. júl)
  • Ako som spoznala tvojho otca – seriál (26. júl)

Máš predplatené Disney Plus?

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk Disney
Odporúčame