Pestrý jún na Disney Plus: Schladí ťa vodný svet Avatarov, uctíš si otca Marvelu a odhalíš príbeh ikonických chrumiek

Megahit Avatar: Cesta vody si v júni pozrieš už aj z pohodlia domova (Zdroj: Disney)

#Streamovacia služba Disney Plus oslávi na Slovensku už rok a ty sa môžeš tešiť na skutočné filmové a seriálové čerešničky na jej torte. Čaká na teba druhé pokračovanie kinematografického megatrháka Avatar: Cesta vody a Nick Fury vybičuje tvoje nervy v špionážnom seriáli Marvel: Tajná invázia. Ani na chvíľu si nevydýchneš, pretože sa zahryzneš do príbehu ikonických chrumiek a mnoho ďalšieho.

Tajná invázia – pôvodný seriál (od 21. júna)

V novom seriáli Tajná invázia od Marvelu sa Nick Fury vráti na scénu, keď sa dozvie, že Skrullovia, ktorí dokážu meniť svoju podobu, chystajú na Zemi tajnú inváziu. Fury sa pridá k svojim spojencom, Everettovi Rossovi, Márii Hillovej a Skrullovi Talosovi, ktorý sa usadil na Zemi. Ich úlohou bude zabrániť blížiacej sa skrullskej invázii a zachrániť ľudstvo.

Avatar: Cesta vody – film (7. jún)

Film Avatar: The Way Of Water dosahuje nové vrcholy, keď sa v ňom James Cameron vracia na Pandoru. Odohráva sa vyše desať rokov po udalostiach prvého filmu, v tomto úchvatnom novom filme sa rozvíja príbeh Sullyho rodiny a diváci sa zoznámia s majestátnym obyvateľom oceánov – tulkunom.

Do naha! – pôvodný seriál (všetky časti 14. júna)

Partia z filmu Do naha! sa po 25 rokoch vracia. Kostýmy vymenili za únosy psov, pretekárske holuby a jednu veľmi netypickú rukojemnícku drámu. Gaz je možno starší, no určite nie múdrejší. A jeho najlepší priateľ Dave sa odmieta podieľať na jeho výstrelkoch. No keď príde tragédia, partia sa musí zomknúť, aby si uctili starého priateľa.

Flamin‘ hot: Korenie úspechu – pôvodný film (9. júna)

Inšpiratívny príbeh Richarda Montañeza, údržbára Frito Lay, ktorý využil svoje mexicko-americké korene a výchovu a premenil ikonické Flamin’ Hot Cheetos na pochúťku, ktorá oživila potravinársky priemysel a stala sa globálnym fenoménom popkultúry.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Čaká nás rok Wu-Tangu: Nová séria už na Disney+, rapová legenda vyráža na turné

Saint X – pôvodný seriál (všetky časti 7. júna)

Tajomná smrť mladej ženy počas idylickej dovolenky v Karibiku vyvolá traumatický sled udalostí pre jej sestru, ktorá nakoniec prepadne nebezpečnému hľadaniu pravdy.

Veľké nádeje – pôvodný seriál (všetky časti 28. júna)

Príbeh o dospievaní siroty Pipa, ktorý túži po lepšom živote, až kým mu zvrat osudu neukáže temný svet možností. Je prinútený znášať skutočnú cenu nového sveta a zisťovať, či ho spraví mužom, ktorým by chcel byť.

Vedel si, že:

  • Priprav sa na Inváziu: 21. júna ťa štúdio Marvel pozve do sveta Nicka Furyho vo filme Tajná invázia a 16. júna Disney Plus predstaví úplne nový dokumentárny film STAN LEE na počesť duchovného otca Marvelu.
  • Svetový deň oceánov: 8. júna si pripomeň význam oceánov prostredníctvom niektorých filmov a seriálov na Disney Plus. Popri dokumentárnych filmoch, ako sú Drain The Oceans, V koži Cousteaua a Mimozemšťania z hlbín 3D Jamesa Camerona, nájdete na Disney Plus aj populárne filmy Hľadá sa Nemo a Hľadá sa Dory.

Máš predplatené Disney Plus?

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, Disney
Odporúčame