Február na Disney+: Dokument o nakrúcaní Avatara, nová filmová Marvelovka a kuchár z divočiny

Disney+ filmy a seriály

Február na Disney+ prinesie aj pokračovanie Čierneho Pantera (Zdroj: Disney)

#Február bude na Disney+ plný napätia, vzrušenia a zvratov. Na streamovaciu službu prichádza nový uznávaný seriál Fleishman je v kaši. Jesse Eisenberg a Claire Danesová si tu zahrali manhattanský pár prechádzajúci nepríjemným rozvodom.

Fanúšikovia žánru true crime sa môžu tešiť na množstvo dokumentárnych seriálov vrátane Okres vrahov, Sieť smrti či Smrť z internátov. Novinkou tohto mesiaca je aj film Čierny panter: Navždy Wakanda, ale aj ďalšie časti seriálov Lovci pokladov: Na hrane histórie, Star Wars: Chybná várka a Šíre nebo.

20/20 uvádza Avatar: Do hĺbky – dokument (už dostupné)

Odhaľ triky a kúzla, ktoré sa skrývajú za kasovým trhákom Avatar 2. Film nájdeš aktuálne v kinách a už teraz je isté, že bude jedným z najzárobkovejších filmových projektov histórie.

V tomto dokumente zistíš, ako tvorcovia okolo legendárneho Jamesa Camerona nakrúcali podvodné scény, aj ktoré technologické vychytávky boli počas filmovania použité prvýkrát. Prvý film z franšízy nájdeš už teraz na Disney+ a jeho pokračovanie Cesta vody očakáva svoj príchod na streamovaciu službu v lete tohto roka.

Čierny Panter: Navždy Wakanda – film (1. február)

V najnovšom filme Čierny panter: Navždy Wakanda od štúdia Marvel musia kráľovná Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye a Dora Milajeová bojovať, aby ochránili svoj národ pred svetovými mocnosťami po smrti kráľa T’Challu.

Kým sa Wakanďania snažia prijať ďalšiu kapitolu svojich dejín, naši hrdinovia sa musia spojiť s vojnovým psom Nakiou a Everettom Rossom a spoločne vydláždiť novú cestu pre kráľovstvo Wakanda. Vo filme sa predstaví aj Tenoch Huerta Mejía ako Namor, vládca skrytého podmorského národa.

Wu-Tang: Americká sága – 3. séria (2. február)

Po vydaní debutového albumu a pokračujúcom stúpaní po rebríčku slávy sledujeme Wu-Tang Clan počas obdobia piatich rokov, ako čelia rôznym prekážkam. Členovia idú svojou vlastnou cestou, aby prišli na to, kam zapadnú vo svete hudby.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Január s Disney+: Hviezdami nabitý Amsterdam, návrat Atlanty aj nová séria animovaného Star Wars

RZA však navyše zápasí s tým, ako s nadhľadom zvládnuť problémy a aby splnil sľub, ktorý dal svojim Wu bratom. Keď hrozí, že peniaze, sláva, ego a obchodovanie rozdelia skupinu, členovia musia nájsť spôsob, ako sa dať dokopy a upevniť svoj odkaz.

Fleishman je v kaši – pôvodný seriál (22. február)

Fleishman je v kaši je príbehom nedávno rozvedeného 41-ročného Tobyho Fleishmana, ktorý zrazu vkĺzne do úplne nového sveta digitálnych zoznamiek a dosiahne taký úspech, aký za mlada, predtým, než sa na konci štúdia medicíny oženil, nikdy nezažil.

Lenže práve začiatkom prvého leta jeho sexuálnej slobody jeho bývalá manželka Rachel zrazu zmizne a zanechá mu 11-ročnú Hannah a deväťročného Sollyho bez akejkoľvek zmienky o tom, kde je a či sa plánuje vrátiť. Toby balansuje medzi rodičovstvom, návratom starých priateľov Libby a Setha, potenciálnym povýšením v nemocnici, na ktoré už dlho čakal, a všetkými vhodnými ženami, ktoré Manhattan ponúka. Uvedomí si, že nikdy nepríde na to, čo sa s Rachel stalo.

Šíre nebo – 3. séria

Súkromní detektívi Cassie Dewellová a Cody Hoyt spoja sily s jeho odcudzenou manželkou a bývalou policajtkou Jenny Hoytovou, aby pátrali po dvoch sestrách, ktoré uniesol kamionista na odľahlej diaľnici v Montane. Keď zistia, že to nie sú jediné dievčatá, ktoré zmizli v tej oblasti, musia sa ponáhľať, aby zastavili vraha skôr, než unesie ďalšiu ženu.

Vedel si, že…

Základná škola Willarda Abbotta je čerstvým držiteľom Zlatého glóbusu za najlepší komediálny seriál spolu s Quintou Brunsonovou, ktorá bola ocenená za najlepší ženský herecký výkon v televíznom seriáli. Za svoje výkony boli ocenení aj Amanda Seyfriedová (Kauza Theranos) a Jeremy Allen White (Medveď). Všetky tri seriály si teraz môžete pozrieť na Disney+. Druhá séria seriálov Základná škola Willarda Abbotta a Medveď sa chystá v roku 2023.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Avatara možno neuvidíš len v kinách ako doteraz

Ďalšie novinky na Disney+

  • Rodinka pyšných: Hlučnejší a pyšnejší – 2. séria pôvodného seriálu (1. február)
  • Šéfkuchár verzus divočina – pôvodný seriál (1. február)
  • Okres vrahov – pôvodná dokumentárna miniséria (8. február)
  • Legendy Marvelu – 2. séria pôvodného seriálu (10. február)
  • Dogove dni: Carl ide na rande – pôvodný špeciál (10. február)
  • Smrť z internátov – pôvodná dokumentárna miniséria (15. február)
  • Call it love – pôvodný seriál (22. február)
  • Sieť smrti – pôvodná dokumentárna miniséria (22. február)
  • Bitkár – film (24. február)

Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, Disney
Odporúčame