Dávid Bílek vytvoril s Kalim letný hit s návykovým refrénom: Produkcia Peter Pann

Dávid Bílek

Dávid Bílek a Kali (Zdroj: Youtube/@PETER PANN PRODUCTION)

#Na slovenskej hudobnej scéne bolo jedným časom obdobie, kedy boli v repertoári len hudobné stálice a na druhej strane raperi, ktorí valcujú všetky streamovacie služby. Preto ma vždy poteší, keď sem-tam vyjde na svetlo sveta nový talent, ktorý rozvíri usadený prach svojou rastúcou energiou. V tomto prípade píšem o spevákovi, ktorý sa volá Dávid Bílek. 

Okrem toho, že hrá perfektne na gitaru, začal čoraz viac a viac spievať, až sa postupne pretavil do plnohodnotného interpreta, ktorý nemá problém s vytvorením vlastnej skladby. Na záver leta si vybral tému o vášni k dievčaťu, ktoré keď vidíš, tak znecitlivieš a si v nemom úžase, potom si už môžeš rovno spievať refrén začínajúci citoslovcom NANANÉ. Dávid opísal skladbu takto: ,,Je to klasicky príbeh o tom, keď zbadáš dievča ktoré ťa hneď dostane do kolien a nevieš z nej spustiť zrak. Všetko sa ti na nej páči a máš chuť ju spoznať a stráviť s ňou celý večer alebo aj život.“

O hudbu sa postaral dvorný producent Kaliho, petržalský Gandalf aka Peter Pann. Ten navrhol, aby sa do skladby pripojil aj Kali. Dávid dlho hľadal hosťa, no nikto sa mu tam nehodil a za tento návrh bol určite rád, pretože Kalimu skladba sadla ako uliata. Keď ju počul, hneď sa mu zapáčila a nahral svoju časť. O videoklip sa postaral Martin Miko, režisér hudobných klipov pre mená ako sú Yael, Majself či Ronie.

Ako sa ti páči skladba? Daj nám vedieť do komentárov. 

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: hashtag.sk, Jana Trellová
Odporúčame