Dame sa kvalitne zahrieva: V januári nás od neho čaká oheň

Dame chystá nový album. (Zdroj: IG/adamvandame)

#Slovenský raper Dame chystá na január poriadny hudobný oheň. Už 5.1.2023 totiž vydá očakávaný dvojalbum. Aj keď sme z neho zatiaľ nič nepočuli (Adam pokojne pošli, radi ohodnotíme), je badať, že člen skupiny DMS sa naozaj kvalitne zahrieva.

Dame na featoch ako 10/10

O Dameho albume vieme zatiaľ to, že vyjde 5. januára, bude to dvojalbum a môžeme sa tešiť na približne 30 skladieb. Viac sa dozvieme čoskoro, ale spolupráce, na ktorých sa Adam v uplynulom období objavuje, dávajú jasne najavo, že tento člen skupiny DMS je vo vynikajúcej rapovej forme.

Hovorí sa predovšetkým o songu „Vampír“ z Radikalovho FREERIDE 4, kde dal Dame priam fantastickú slohu. Nižšie si môžete vypočuť celý song.

Taktiež sa vo veľkom rozoberá skladba „Pocit“, ktorá je súčasťou Grimasovho mixtapeu Vis Major. Ten vám pripájame pre zmenu tu.

Odporúčame, aby ste si vypočuli oba tracky. Dame ukazuje rozsah, skvelý rapový flow, v neposlednom rade kvalitnú lyriku a texty, ktoré majú výpovednú hodnotu. Hudbou sa baví, tvorí rýchlo a tvorí kvalitne. Preto je na mieste si myslieť, že dvojalbum, ktorý chystá, bude vyslovene hudobný masterpiece. Veríme, že to tak skutočne bude.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame