Dame sa teší na nový album. A čo Slováci? Večne nespokojný národ

Sledovať rapera Dameho na sociálnych sieťach je vyslovene výborné. Adam z DMS si takpovediac z ničoho nerobí ťažkú hlavu a i keď chce svojim priaznivcom odkázať niečo seriózne, prípadne sa vyjadriť aj k náročnejším témam, vždy sa snaží svoje príspevky či videá okoreniť vtipnou vsuvkou. Ako sa tak zdá, táto stratégia sa mu darí. Čo je najdôležitejšie, je veľmi autentický.

Momentálne sa veľa hovorí o novom albume Separa. OG vyjde 4.apríla a je okolo toho veľký hype. Pridal sa k tomu aj Dame, ktorý dal najavo, že sa hudobný počin svojho kolegu a kamaráta veľmi teší. Netreba ale zabúdať na to, že už približne o mesiac vyjde album aj Damemu. Druhý sólový. Ten prvý, Selfmade, uzrel svetlo sveta koncom roka 2017 a slávil obrovský úspech.

„No čo ten album? Je z toho ešte niekto tak napichaný jak ja? Inak strašne cením to, že keď sa zverejní tracklist, tak ľudia píšu, že škoda, že tam nie je tento a tento, a keby tam boli, tak zas škoda, že tam nie je ten, čo tam nie je. To je ako situácia teraz, keby musíte chodiť do roboty, nadávate, že musíte ísť do roboty a teraz všetci nadávajú, že musia byť doma. Sme večne nespokojný národ,“ zamyslel sa Dame a my môžeme len potvrdiť, že na jeho slovách je kopec pravdy.

„Koho čakáte na featoch u mňa? Ja to mám už celkom jasné, len je ešte otázne, kto všetko to stihne nahrať vzhľadom na aktuálnu situáciu. Inak neriaďte sa úplne podľa prvého singlu, lebo ako počúvam demá, tak za niektoré veci ma možno vyvrhnú aj z pekla. Myslel som si, že keď budem produkovať celý album, tak to bude dosť hudobne jednotvárne. Ale je to úplne naopak,“ zakončil svoje vyjadrenie Dame.

Ako sa k dnešnému dňa zdá z vyjadrení priaznivcov slovenského rapu a hip-hopu, na Dameho album sa veľmi tešia. Nečudo, veď ako spomíname vyššie, Dameho prvý sólový album Selfmade veľmi-veľmi zaujal a dá sa povedať, že si na ňom každý prišiel na svoje. Preto sa môžeme tešiť na to, čo pripravil teraz. Navyše, celý album si produkuje sám, čo mu pridáva ešte viac na hodnote.

Odporúčame