Dame opäť v dobrej nálade zabáva fanúšikov: Výťahy a motivácia

Chalani z DMS, konkrétne Separ, Dame a Smart nie sú len kvalitní hudobní umelci, ale ľudia ich majú vo veľkom radi aj preto, že si dokážu vystreliť zo všetkého a všetkých prakticky hocikedy. Nezáleží na tom, o čo sa jedná, keď im to príde vtipné, dozvieme sa na to. Najnovšie dal o sebe vedieť Dame.

Raper, ktorý má zatiaľ na konte jeden sólový album (Selfmade), je medzi ľuďmi obľúbení, pretože jeho príspevky nie sú prehnane vážne, ale práve naopak, sú odľahčené a dá sa na nich zabaviť. Viackrát sa stalo, že priaznivci Dameho pochválili, pretože im v konkrétnej chvíli dokázal zlepšiť deň.

V najnovšom príspevku sa zabáva na fotografiách ľudí z výťahov, ktoré často sprevádzajú „hlboké“ motivačné citáty. Určite má každý z vás v okolí človeka, ktorý sa prezentuje na sociálnych sieťach práve týmto štýlom. „Týžden som nepridal fotku z výťahu, lebo nešla elektrika a nemohol som vystúpiť. K tejto zbytočnej fotke by sa mal dať popis niečo ako “musíš si ísť za svojimi snami” alebo “buďme k sebe milší a dopestujme si vlastné nohavice” ale radšej sem pri*ebem jeden krásny preklad recenzie na reštauráciu ??? .“

Dame neklamal, skutočne druhá časť jeho postu bola recenzia na reštauráciu. „Veľká skupina z nás šla dvakrát do tejto reštaurácie počas pobytu v Portorože, pretože na rozdiel od mnohých reštaurácií na pobreží majú mäso, rovnako ako spinky inde, ktoré sa zdajú byť rybou a pizzou. Reštaurácia je veľká a personál je dostatočný pre počet zákazníkov, čo nebolo takisto u všetkých konkurentov. To znamená, že jedlo bolo príjemné, aj keď niektoré steaky boli naozaj vynikajúce a niektoré štartéry nápadité. Ceny boli na hornom konci turistického sortimentu, ale keďže reštaurácia bola nenáročná, nič nebolo nedostupné. Tam bol obmedzený zoznam vín a pív, ktoré viac ako primerané.“

Nuž, čo k tomu dodať, buďme radi, že máme na scéne ľudí, ktorí si nerobia ťažkú z hlavu z každodennej existencie a šíria pozítivne a odhľačené myšlienky aj medzi nás.

Odporúčame