Dame chystá nový album: Vypredá kúpeľnu a je najlepší spomedzi susedov

Dame chystá nový album. (Zdroj: IG/adamvandame)

#Slovenský raper Dame patrí medzi najsilnejšie mená našej scény a toto je tvrdenie, ktoré platí už dlhodobo. Či tvorí sám, s DMS, alebo sa objavuje u niekoho na feate, je to stelesnená kvalita. Je na mieste si myslieť, že TOP hudobným produktom bude aj jeho tretí sólový album.

Dame dokončuje tretí album

Člen skupiny DMS prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti Instagram potešil svojich priaznivcov. „Dokončujem tretí sólo album,“ nechal sa počuť. Doteraz vydal dva samostatné projekty, Selfmade v roku 2017 a 100RY v roku 2020. V oboch prípadoch išlo o albumy, o ktorých sa hovorí dodnes a patria k tomu najlepšiemu, čo v našich končinách v uplynulých rokoch vyšlo.

„To sem asi budem teraz pridávať často, lebo ten Mark, čo nosí stále rovnaké oblečenie (Zuckerberg, majiteľ Instagramu, pozn. red.), sa rozhodol, že aj keď ma ľudia sledujú dobrovoľne, tak im neukáže každý príspevok alebo story. Dôjde mi to absurdné, ale bohužiaľ to tak je, keďže mi XY mojich fanúšikov, ktorí ma sledujú písali, či neplánujem album, pričom to podľa mňa spomínam celkom často,“ rozpísal sa jeden z najrelevantnejších interpetov našej rap game.

„Takže, čoskoro dám komplexnejšie info, len som ten typ, čo moc nevykrikuje počas procesu, lebo logicky vtedy potrebujem najviac času venovať sa hudbe,“ postupným spôsobom teasuje.

„Ale samozrejme, bude to najlepší album (ktorý vyjde v ten deň) a som najúspešnejší raper (spomedzi všetkých mojich 0 susedov). A vypredám kúpeľnu,“ dodal s humorom sebe vlastným. O Damem je známe, že sa sústreďuje predovšetkým na svoju prácu, kvalitu a výpovednú hodnotu, pričom propagácia samého seba, štatistiky či chválenie sa úspechmi nepatria medzi jeho voľnočasové hobbies.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame