Dame aj AstralKid22 splnili NoTuneChallenge. Doplnil ich aj Dokkeytino

Len nedávno sme na našom Instagrame informovali, že milovník boombapu KingPin vytvoril takzvanú NoTuneChallenge. Jedna sa o výzvu, do ktorej musia raperi zadeliť bez autotune efektu.

Aj napriek tomu, že prví nominovaní ako Separ, Dame či AstralKid22 výzvu splnili, jedným dychom dodali, že ich tento štýl rapu nebaví. Ukázali však svojim fanúšikom skills, ktoré im samozrejme nechýbajú, čo je aj primárna myšlienka tejto výzvy. Ďalšie novinky z tých vôd rozhodne nehrozia, čo je pochopiteľné. V roku 2020 už boombap fanúšikom a ani interpretom nemá čo ponúknuť, keďže väčšina áčkových raperov už tento štýl pozná z každej strany presne tak, ako to opisoval Separ.

https://www.youtube.com/watch?v=PVYsEerruN8

Sme zvedaví, kam bude výzva ďalej pokračovať, keďže nominácie sa nerozširujú ani zďaleka tak rýchlo, ako to bolo pri nedávnej Hot16. V tejto výzve sa majú možnosť ukázať najmä mladí chalani, ktorých sme nikdy predtým nepočuli rapovať bez efektov a autotune. Ako prvý sa s tým popasoval AstralKid22, ktorý dokázal, že ani v tomto smere za kolegami nezaostáva a tento rok sa dočkáme sólového albumu z jeho dielne, na čo sa veľmi tešíme.

https://www.youtube.com/watch?v=E1FlnZ77bBs

Práve, keď sme dokončovali tento článok tak prišla challenge aj od Dokkeytina, ktorý si svoju pozíciu obhájil taktiež. Čo poviete?

Odporúčame