Dalyb v ženských veciach na obálke prestížneho časopisu (+FOTO)

Dalyb sa najnovšie ocitol v ženských veciach na obálke prestížneho časopisu Esquire

Jeden z hlavných predstaviteľov new wave rapu na Slovensku sa objavil na titulnej strane prestížneho časopisu Esquire! Tento magazín je určený najmä pre moderných mužov, zameriava sa na zaujímavé témy ako móda, šport, technika či ženské myslenie. V minulosti sa na hlavnej strane objavili mená ako Yzomandias, Majk Spirit či známi športovci Makhmud Muradov, Jiří Procházka, Jaromír Jágr a mnoho ďalších. V najnovšom vydaní je to práve člen skupiny Haha Crew, ktorý má tu česť. Dalyb sa stal aj absolútnym víťazom ankety ESQUIREMAN 2021.

⇒ Dalybov merch a CDs nájdeš v predaji KLIKNUTÍM SEM

„Niesom za dievča, som za seba v ženských veciach…“

Takto sa vyjadril v komentári pod fotkou na jeho IG profile. Určite sa nedá prehliadnuť fakt, že na sebe má ženské šaty a kabát. Mohli sme si všimnúť, že viacerí zahraniční rapperi idú podobným trendom. Dalyb zdieľa názor, že môže robiť čo chce lebo je slobodný a tento spôsob obliekania sa volá styling.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by dalyb* (@dalybhahacrew)

Rap, móda, Dalyb

Písal sa rok 2013, kedy vyšiel prelomový track od Haha Crew: „Rap a Móda“. Už vtedy boli chlapci kontroverzní ich štýlom. Začali výraznejšie prepájať tieto dve veci. Ovplyvnili a aj doposiaľ stále ovplyvňujú mladú generáciu v obliekaní. Bezpochyby sa im musí dostať uznanie za to, čo spravili pre slovenskú módu ako takú.

⇒ Dalybov merch a CDs nájdeš v predaji KLIKNUTÍM SEM

Vlastná značka

Dalyb je známy tým, že je kreatívny človek. Okrem toho, že robí kvalitnú hudbu, tak sa venuje aj svojej značke Textil Studio, ktorá sa charakterizuje nadštandartnou kvalitou. Design vecí si rieši sám a je cítiť, že to je fresh.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
10 otázok pre Mirku Dobiš: S priamymi urážkami som sa paradoxne stretla len od menej úspešných „kolegov”

Slovenský beatmaker a raper je rozhodne závažná postava slovenskej módy. Priniesol spolu s členmi Haha Crew niečo nové a niečo čo sa chytilo. Naďalej v tom pokračuje a udáva trend. Na svojom IG profile okrem malej diskusie ohľadom módy ohlasuje aj album, ktorý vyjde tento rok!

AUTOR ČLÁNKU: @Oliver

Odporúčame