Ďalšie problémy Travisa Scotta. Hrozí mu 6-ciferná pokuta?

Náročné obdobie amerického rappera Travisa Scotta pokračuje ďalej. Ešte stále nie je právne doriešená tragédia, ktorá sa udiala počas jeho festivalu Astroworld Festival, a už musí riešiť ďalšie ťažkosti. Aktuálne sa ukázalo, že mu môže hroziť nemalý finančný postih.

Ak by ste nevedeli, čo sa udialo na festivale Astroworld Festival, na ktorom vystupovali okrem iných Travis Scott a Drake, dozviete sa to v našom článku na tomto odkaze.

Ďalší súdny proces? 

Americký magazín TMZ informuje, že francúzsky umelec menom Mickaël Mehala, ktorý tvorí pod pseudonymom Black Childish, súdi Travisa Scotta.

Dôvodom je fakt, že rapper v roku 2016 použil na svoj mixtape „Travis La Flame“ artwork kentaura, ktorého autorom je práve Mehala. V čom ale tkvie problém?

Mehala tvrdí, že Scottovi kentaura poslal v roku 2016 prostredníctvom sociálnych médií. Rapper následne grafickú prácu použil na svoje komerčné účely, ale Black Childish z toho nič nemal.

Podľa dostupných správ francúzsky umelec požaduje šesťciferné finančné vyrovnanie. Travis Scott sa k záležitosti doposiaľ nevyjadril. Záležitosť majú v týchto dňoch riešiť jeho právnici.

Photo credits: Nicholas Hunt/Getty Images, NS

Odporúčame