Cristy vydáva svoj druhý singel Svet bez slobody

Denne nám do inboxu na našej fanpage a rovnako aj do emailu príde množstvo správ a žiadostí na zdieľanie a podporenie tvorby od menej známych interpretov. V lete sme naštartovali pomerne veľký „maratón“ a predstavili sme vám celkom slušné množstvo menej známych chalanov, ktorí chcú svoju tvorbu posúvať ďalej. Sme radi, že aj z vašej strany je vidieť spätnú odozvu, ktorú títo začínajúci interpreti tak potrebujú a je jedno, či je tá odozva pozitívna, alebo negatívna. Práve váš názor môže daného interpreta posunúť v jeho tvorbe ďalej.

Dnes tu teda pochopiteľne opäť máme niečo z menej známych vôd, konkrétne sa jedná o rapera menom Cristy, ktorý nám do redakcie zaslal skladbu Svet bez slobody. Jedná sa len o druhý singel tohto mladého chalana. Produkciu tejto skladby mal na starosti Lucifer Beats a track bol nahraný v štúdiu Georga Lucasa. Singel je bez sprievodného videoklipu a my už na záver len dodáme, že ak by ste chceli Cristyho tvorbu sledovať, určite dajte like na jeho fanpage.

Poslednou vecou je vyjadrenie ku skladbe od samotného Cristyho:

„Jmenuju se Cristy a je mi 22 let. Hudbě se věnuju pár let a nedávno jsem vydal nový singl s názvem Svet bez slobody, který je věnován hlavně lidem, kteří prochází těžkým obdobím a chtějí kvůli tomu zahodit svůj život.“

Ak by ste aj vy chceli posunúť svoju tvorbu na vyšší level a objaviť sa na našom webe v podobnom článku, neváhajte nás kontaktovať na našej emailovej adrese, ktorú nájdete v sekcii Kontakt. Nezabudnite o sebe napísať nejaké informácie a pribaliť samozrejme odkaz na váš singel. Ak nás skladba a komunikácia zaujme, určite sa dohodneme na podmienkach.

 

Odporúčame