Coco vyzerá na prvý pohľad ako riadna sexica, nie je však bez chýb: Intímny záber, klobúk dole za odvahu!

Foto: unsplash.com

#Nasledujúca žena patrí k tým, ktoré majú na Instagrame obrovské množstvo fanúšikov. Aby sme boli presný, ide o takmer 65-tisíc followerov. Namiesto toho aby Coco, ako si mladá žena hovorí, zapĺňala svoj profil neustálymi reklamami a odporúčaniami na produkty, sa rozhodla využiť svoj vplyv na niečo úplne iné.

Coco je krásna mladá žena, ktorá sa živí modelingom a spolupracuje s viacerými značkami. Nečudujeme sa tomu. Pekná tvár, na ktorej sa vynímajú veľké pery, husté vlasy a dobrá ženská postava. Rozhodne by nikto nepovedal, že je mamou trojročného dievčatka. Na Coco zanechal pôrod však viditeľné stopy. Okrem fotografií, na ktorých prezentuje svoju tvár či štýlové oblečenie, sa so svojimi fanúšikmi podelila aj o poriadne intímny záber.

Na ňom vidno značné strie, ktoré „zdobia“ jej brucho. Napriek podľa niektorých názorov nedokonalá fotografia, vyvolala medzi ľuďmi pozitívny vplyv. Oceňujeme, že svojim followerov ukázala svoje pravé ja a rozšírila tak jasné posolstvo – krása nevychádza z toho, čo si oblečieme na seba či ako si ženy nalíčia tvár. Každý z nás má malé nedokonalosti, za ktoré sa netreba hanbiť, ale naopak, tie nás robia jedinečnými.

https://www.instagram.com/p/BuKEmPjFNR_/

https://www.instagram.com/p/BteCXWbFb4Y/

https://www.instagram.com/p/BtgyyxSlFVt/

https://www.instagram.com/p/BtLHUL9F1sQ/

https://www.instagram.com/p/Bs_aZAtl3hY/

https://www.instagram.com/p/BccyUoAjcoI/

https://www.instagram.com/p/BX05XELljTG/

https://www.instagram.com/p/Bs6WpG4lVMM/

https://www.instagram.com/p/BcX1ijUD53e/

 

Odporúčame