Chystá sa Radikal Chef ovládnuť záver roka 2020?

Radikal Chef sa v posledných rokoch vrátil späť na miesto, ktoré mu právom patrí. Na našej scéne patrí medzi ľudí, ktorým progres nie je cudzí a od albumu Freeride ho veľa ľudí berie ako osobu, ktorá je stelesnením novej vlny slovenských raperov (vrátane ďalších mien).

Kráľ Severu, ktorý si neberie servítku pred ústa tvorí kvalitné tracky či už je na Slovensku, v Prahe, alebo nedajbože v karanténe. Má čo povedať, vie ako to povedať a o tom, že ho rešpektujú aj, povedzme, starší rapperi, svedčí napríklad jeho minuloročný track so Separom či aktuálny song s Momom, ktorý sa objavuje na albume Extras.

Člen labelu FCK THEM približne mesiac dozadu informoval svojich priaznivcov na Instagrame, že už má nahratých desať vecí, ale ešte chvíľu potrvá, kým jeho nový album budú mať poslucháči v rukách, alebo lepšie povedané, v ušiach. Radikal Chef je jedným z tých, ktorí si dávajú záležať na kvalite, pričom nedá von niečo, s čím nie je spokojný. Výhodou je, že na slovenskej scéne je veľa interpretov, ktorí to robia rovnako a dbajú na kvalitu. Aj preto je slovenský rap na tom tak, ako je.

Každopádne, po trilógii Freeride sú naše očakávania na veľmi vysokej úrovni. Každý album dostal deep osobné skladby, moodovky, ale najmä hity, ktorými Chef počas turné rozbíjal mesto za mestom.

Zatiaľ presne nevieme, čo bude obsahovať nový Radikalov album, ale je na mieste si myslieť, že jeho nové sólové CD bude kvalitatívne opäť o niečo ďalej, ako predchádzajúce projekty. Určite nebudú chýbať zaujímaví hostia a v neposlednom rade referencie na futbal, seriály či osobné zážitky. Veď všetci dobre vieme, že Radikal je Angel Di Maria tvorca hry slovenského rapu, no nie?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Keď Kali a Separ spoja sily, je každému jasné, čo vznikne

Foto: Radikal Chef, Instagram

Odporúčame