Chceš si overiť svoje znalosti, ale aj nájsť zaujímavé recepty? Tento profil by si mal na Instagrame rozhodne sledovať

Foto: pixabay.com

#Všimli sme si, že ľudia si radi overujú svoje poznatky a skúšajú uhádnuť správnu odpoveď v rôznych oblastiach. Jedným z dôkazov je aj fakt, že kvízy, ktoré uverejňujeme na našej webovej stránke sa pravidelne umiestňujú medzi najčítanejšími článkami.

Aj to bol dôvod, pre ktorý sme sa rozhodli zaradiť na náš Instagram kvízy. Začali sme pilotnou verziou o zdravom životnom štýle, ktorú sme uverejnili v stories. Keďže vieme, že stories sa uchovávajú iba 24 hodín, tento kvíz nájdeš pod našim BIO. Po každej otázke nasleduje aj správne odpoveď. Tak čo, trúfaš si na to?

Zároveň si uvedomujeme, že do nového roka si mnoho ľudí dalo záväzok zdravšie žiť, cvičiť, či naučiť sa variť. Aj to nás inšpirovalo k tomu, aby sme fotografie vašich jedál iba nezverejňovali na našom profile, ale aby sme k nim pridali aj recepty. Ich zbierku, ktorá sa pomaly ale isto rozrastá, nájdeš taktiež pod BIO ako vybrané príbehy. Nezabudni aj ty tagovať #jemshashtagom.

Okrem toho vás za uplynulý týždeň na našom Instagrame @hashtag.sk zaujalo niekoľko ďalších postov, medzi nimi napríklad i tie, ktoré ti zobrazíme nižšie. Daj nám follow a už ti neuniknú žiadne ďalšie pútavé posty, ale ani ďalšie peckové súťaže, ktoré sa u nás konajú takmer každý týždeň.

Odporúčame