Český raper zomrel kurióznou smrťou. Pan Chalan stál pri zrode brnenského hiphopu

Pred pár dňami otriasla českú hudobnú scénu šokujúca správa. Alan Kunc, známy pod prezývkou Pan Chalan,  zomrel vo veku 42 rokov skutočne kurióznou smrťou.  Podľa informácií internetového portálu TN.cz sa udusil kúskom chlebíčka pri večeri. Mŕtveho ho našla jeho vlastná mama.

Alana Kunca poznajú hlavne tí starší rapoví fanúšikovia. V minulosti bol pravidelným účastníkom na freestyle battle akciách, neskôr sa stal promotérom známeho rapového klubu Fléda v Brne.

Práve predstavitelia klubu Fléda, ako prví, na svojich sociálnych sieťach zverejnili informáciu o tejto smutnej udalosti:

„S lítostí oznamujeme, že nás včera navždy opustil náš kamarád a kolega Alan Kunc, Pan Chalan. Jsme zdrcení, vyjadřujeme rodině a všem blízkým upřímnou soustrast.Fléda s tvým odchodem ztratila kus své duše. Ať už jsi kdekoliv, doufáme, že je ti dobře.
Sbohem, kamaráde. Díky za všechno.“ 

S lítostí oznamujeme, že nás včera navždy opustil náš kamarád a kolega Alan Kunc, Pan Chalan. Jsme zdrcení, vyjadřujeme…

Posted by Fléda Club on Monday, November 25, 2019

Kondolenciu vyslovili aj známe osobnosti z českej a slovenskej hudobnej scéne. Raper Tafrob, ktorý so zosnulým umelcom v minulosti spolupracoval,napísal na sociálnej sieti tento odkaz: „Kamarát! Mám ťa rád a raz sa snáď stretneme a dáme ešte freestyle ako v lete na dráhe.“  Reagoval aj Majk Spirit, ktorý na margo Kuncovej smrti napísal toto: „Alan bol šaman!“

Poslední rozloučení s naším kamarádem Alanem se bude konat v úterý 3. prosince v 10:15 ve Velké obřadní síni Krematoria…

Posted by Fléda Club on Wednesday, November 27, 2019

Pohreb so známym raperom sa bude konať 3. decembra 2019 o 10:15 vo Veľkejobradnej sieni Krematoria mesta Brno. V klubu Fléda sa budú konať spomienkové stretnutia, na ktorých si na túto výnimočnú osobnosť českej rapovej scény budú môcť zaspomínať známy, priatelia, ale i fanúšikovia.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
5 typov ľudí, ktorí mi kazia náladu na (takmer) každom rapovom koncerte

Väčšina osobností z rapovej scény sa zhodla na tom, že Pánovi chalanovi patrila veľká zásluha za rozmach rapu v Brne a v okolí.

 

 

Odporúčame