Celobiele Yeezy pre celú rodinu!

Pokiaľ ti minulé Yeezy utiekli rýchlosťou šprintujúcej zebry, môžeš tak trochu uľaviť svojmu žiaľu novým releasom, ktorý predstavuje vlastne také Zebry bez pruhov. Zebra bez pruhov už síce nie je tak úplne zebra, pár nesporných výhod ale nová colorway s názvom Cream White rozhodne má.

Napríklad tú, že na rozdiel od farebného prevedenia s názvom Zebra už nebudú dostupné iba na stránkach adidas, ale nájdeš ich aj v jednom obchode na Slovensku – vo Footshope. Druhou skvelou správou je, že budú dostupné vo veľkostiach pre celú rodinu, čo oceníš, pokiaľ plánuješ nejakého toho potomka. Pokiaľ ho síce neplánuješ, ale už je na ceste, tak to možno oceníš tiež. Celkový dostupný sizerun vo Footshope bude od US4 až po US11.5.

Ako vždy je však tou najpodstatnejšou informáciou to, ako najlepšie zariadiť, aby si to Yeezy rovno z pultov obchodov namierili do tvojho botníka. Rovnako ako minule, aj tentokrát pôjde o online raffle, takže musíš svedomito sledovať e-shop, kde na teba občas vyskočí kód, ktorým sa zapojíš do žrebovania, a to pri troške šťastia na konci vypľuje tvoje meno. Pokiaľ preferuješ miesto sedenia pred monitorom skôr nejaký ten sociálny kontakt, môžeš vyraziť na Čulenovu 9 do Bratislavy, kde sa v sobotu odohrá in-store raffle.

Aby si o nič neprišiel, poriadne si preštuduj Yeezy microsite a sleduj udalosť na Facebooku!

Odporúčame