Caviar&Prúser – nový spoločný projekt dvoch top raperov

Pouličný autor tónov alias P.A.T a Mega M pripravili pre svojich fanúšikov ku koncu roka riadne prekvapenie. Rozhodli sa totiž, že spoja svoje sily, svoje nápady i svoj rap a vytvoria spoločný projekt, spoločné zoskupenie. Odteraz budú pôsobiť pod názvom ONI. A ako by to nestačilo, svojich fanúšikov zaskočili aj ďalšou správou.

https://www.instagram.com/p/B4mrrlugeqA/

Pouličný autor tónov alias P.A.T vstúpil na slovenskú rapovú scénu albumom 3UMF. Len o pár mesiacov neskôr pustil do sveta svoj ďalší album s názvom FRANTO, v ktorom sa raper vracia k svojim hudobným začiatkom, kritizuje spoločnosť a nevyhýba sa ani ťažším témam.  Naposledy sa pochválil albumom REVENANT, z ktorého nepochybne zaujal jeho song OBČAS.

Mega M, vlastným menom Marek Kurucz už v oblasti slovenského rapu nie je tiež žiadnym nováčikom  a hoci jeho začiatky boli ťažké, dnes je už jeho menom známym pojmom a zárukou dobrého rapu. Dnes úspešný autor songov z albumov 44, RTWL či Ja som mega sa však na začiatku trocha hľadal.

https://www.instagram.com/p/B4KTovFgmPt/

Na začiatku jeho hudby stálo rapovanie v angličtine či spolupráca s raperom Murka Murcury, no neskôr presedlal na sólovú dráhu a slovenský rap.  Aj napriek častým spoluprácam s rôznymi známymi či menej známymi rapermi slovenskej hudobnej scény, najviac sa preslávil o boku Rytmusa, s ktorým si dokonale sadol. A nešlo popritom len o jeden song. Spojili sa a vytvorili projekty ako ATTILA, WALK, AVENTADOR či Tak jak má byť. 

Práve v týchto songoch si Mega M vyskúšal spoluprácu aj s raperom P.A.T, ktorý im dobre sekundoval. A boli to zrejme spoločné úspechy, ktoré priviedli  túto dvojili na nápad trvalejšej spolupráce, ktorá čoskoro prinesie výsledok.

https://www.instagram.com/p/B4cooLtgYJR/

Áno, je to tak. Okrem ohlásenej spolupráce zverejnili Mega M a P.A.T vo videu, zdieľanom na sociálnych sieťach aj prekvapivú správu o spoločnom projekte, resp. spoločnom albume.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Prehovorí Eminem do fashion game? Toto bude lákať (FOTO)

Ten sa podľa zverejnených informácii volá  Caviar&Prúser a podľa slov oboch raperov má byť vydaný už 17. novembra.  Zatiaľ však všetci netrpezlivo čakáme aspoň  na zverejnený tracklist, ktorý nám o spoločnom projekte veľa napovie.

https://www.instagram.com/p/B4QbvjSodlE/

Uvidíme aká reakcia bude na spoločný projekt od fanúšikov, ale aj ostatných raperov. Dodnes máme v pamäti nepríjemné odkazy, ktoré si prostredníctvom sociálnych sieti vymieňala dvojica s Fobia Kidom. V disstracku s názvom FCKPAT natočenom v cirkuse,  sa  do oboch raperov celom ostro pustil, čo si P.A.T ani trocha nenechal ľúbiť!

Už po troch dňoch totiž reagoval  vo svojej odpovedi s názvom RIPFABIA, označil  Fobia Kida za feťáka, bývajúceho na ubytovni, slovne útočil aj na jeho rodičov a ušlo sa aj iným raperom,  svoje dostali napríklad  Vec, Otis, Pridenyyy, Moloch Vlavo.

S P.A.T-om si teda nehodno začínať a kritiku jeho osoby i tvorby, by si mali jeho neprajníci radšej odpustiť. Uvidíme teda, ako budú hodnotiť jeho spoločný projekt s Mega M, na ktorý sa už všetci veľmi tešíme a ktorý sa do predpredaja dostane už za pár dní.

Odporúčame