Prehovorí Eminem do fashion game? Toto bude lákať (FOTO)

Eminem je rapový guru. Nie nadarmo veľa fanúšikov označuje tohto chlapíka za najlepšieho rapera všetkých čias. Či to tak naozaj je, to necháme na vás. Rozhodne sa ale všetci zhodneme, že jeden z TOP. Nielen aktuálnych raperov, ale aj celkovo. Teraz sa budeme o Eminemovi baviť v reáliách, ktoré mu možno nie sú úplne vlastné. Marshall Mathers o sebe totiž dáva vedieť v módnom priemysle.  A áno, ide mu to.

Eminem a móda 

Aj keď sa vám to možno nezdá, Eminem má modú rád a celej oblasti fashion sa venuje. Je tomu tak už niekoľko rokov. Samozrejme, možno nie tak výdatne a výrazne ako napríklad Kanye West. Svojou troškou ale prispieva do tohto priemyslu. Aktuálne sa vo veľkej miere diskutuje o novom modeli obuvi od americkej firmy Nike, ktorá vznikla práve v spolupráci s Eminemom.

Zatiaľ vieme, že model príde na trh niekedy počas budúceho kalendárneho roka a jedná sa o spoluprácu Eminema s Nike SB a Carharrt. Ak máte radi tento štýl topánok, bude to pre vás jednoznačná voľba.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RapTV (@rap)

Model by mal obsahovať aj písmeno „E“, ktoré bude otočené. Objavila sa taktiež špekulácia, že drop bude limitovaný na 50 kusov. Jednotlivé páry by mali ísť do aukcie. Potvrdené to zatiaľ ale nebolo.

Bude vás zaujímať: 24-ročný britský raper Central Cee si podmaňuje rap game. Nielen tú v UK, ale aj svetovú. Zamerali sme sa na jeho rast a na to, ako sa dostal medzi špičku. Nechýbajú jeho doterajšie TOP songy. Viac sa dozviete po kliknutí na toto miesto

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ego ako súčasť slovenského seriálu: Ľudia sa majú na čo tešiť

Photo credits: People, Instagram/Rap

Odporúčame