Calin je budúcnosť. Vypočuj si nový track Dopis, na ktorom mu hosťuje Barber

Comebackgang sa minulý rok rozrástol o viacerých členov. Každý jeden nový člen má špecifický a na naše pomery zatiaľ, možno trocha netradičný štýl, ktorý však našťastie ocenilo veľa fanúšikov. Pre nás je jednoznačne najzaujímavejším prírastkom mladý český spevák Calin.

Hneď jeho prvý track pod CBG (Playtime) spôsobil veľký rozruch a už vtedy sme mohli tušiť, že interpret má pred sebou zaujímavú budúcnosť. Postupne nás svojou špecifickou tvorbou o tom len uistil. Vydal zopár kvalitných trackov ako Med, Olivia či nedávno Přichází Zima a objavil sa aj ako hosť na skladbe Silent Hill, ktorá bola viacerými portálmi (vrátane nás) považovaná za skladbu roka 2017. Talentovaný hudobník je okrem svojskej tvorby typický aj s originálnymi vizuálmi, ktoré sprevádzajú jeho skladby.

Ani táto novinka nie je výnimkou a Dopis sa už po pár hodinách od releasu teší veľkému úspechu. Na skladbe ale nemôžme zabudnúť ani na druhého interpreta. Calinovi hosťuje ďalší talent – Barber, o videoklip sa postaral Patrik Soldán a produkciu mal na starosti Enthic.

Autor: Kristína

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *