Bude z toho banger? Ochutnávka z albumu REAL NEWZ vyvoláva ohlasy

V týchto dňoch sa vo veľkom hovorí o novom albume skupiny Kontrafakt, ktorý dostal názov Real Newz. Naposledy sme vás informovali o kompletnom trackliste, kde bol taktiež zverejnený zoznam hostí. Ego na svojom profile zverejnil ochutnávku jednej zo skladieb, ktorá potvrdzuje, že Real Newz bude baviť aj vás. A ak nie, tak je isté, že o tomto albume budete minimálne rozprávať.

https://www.instagram.com/p/B5h0nBmDhxY/

Už to bude pár dní, čo Ego zverejnil túto krátku ochutnávku skladby z albumu Real Newz. Stále pribúdajú lajky, pozretia aj komentáre. Nečudo, týchto pár sekúnd vás presvedčí o tom, že album skupiny Kontrafakt zaujme.

Samotný Ego video komentoval nasledovne: „Zrýchlim jak Volko na šprinte stovkou so svojou holkou čakám pred škôlkou. Kontrafakt Real Newz čoskoro u vás doma,“ napísal do popisu.

Príspevok komentoval aj raper Zayo, ktorý je členom zoskupenia Haha Crew a je ho v krátkom úryvku počuť. Okrem neho by sa mali na albume predstaviť aj ďalší členovia tejto košickej kapely, a to Dalyb a Samey.

Nie je tajomstvom, že Ego má s Haha Crew veľmi dobrý vzťah a treba priznať, že sa aj očakávalo, že na novom albume sa títo talentovaní chalani objavia. Netreba zabudnúť aj na to, že sa oplatí zamerať, ako Ego šťastne pôsobí. Vidieť, že Real Newz mu robí skutočnú radosť.

V rozhovore pre The Mag Ego aj Rytmus hovorili, že nie sú takí ako kedysi, a rovnako tak, že nebudú rapovať o tom, o čom už rapovali. Je to logické, ich životy sú niekde úplne inde, ako tomu bolo v začiatkoch kariéry. Okrem toho bolo vidieť, že Rytmus je spokojný s tým, čo dosiahol a príliš nedbá na to, aké budú ohlasy. Vzhľadom na to, v akej životnej etape sa tento piešťanský raper nachádza, nemôžeme sa mu príliš čudovať.

Mohlo by ťa zaujímať:  Ego ako súčasť slovenského seriálu: Ľudia sa majú na čo tešiť

Na druhej strane, Ega veľmi zaujíma, ako spoločnosť tento album prijme a aká bude konečná spätná väzba. Michal Straka bol vždy známy tým, že v každom ďalšom svojom diele chcel ponúknuť niečo nové, niečo nepoznané a posunúť hudobnú scénu opäť do mierne iných reálií, ako tomu bolo dovtedy. Uvidíme, či sa to chlapcom z KF podarí aj v tomto prípade. Predpoklady na to sú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.