Bude mať Kanye West boxerský zápas?

Kanye West už dávno nie je iba rapper. Tento americký tvorca nás pravidelne prekvapuje. Rovnako by tomu mohlo byť aj v tomto kalendárnom roku. Otvorene sa totiž špekuluje o tom, že by sme Ye-ho mohli vidieť v boxerskom zápase. A to by bolo niečo, na čo by sme viacerí istotne boli zvedaví.

Kanye a jeho zlomené srdce

Nie nadarmo sa hovorí: „Za všetkým hľadaj ženu.“ Okej, možno nie úplne za všetkým. V tomto prípade to ale platí úplne dokonale. Kanye West sa nie tak dávno definitívne rozviedol so svojou dovtedajšou manželkou Kim Kardashian. Ako sa s odstupom času ukazuje, odlúčenie neberie práve najlepšie.

Dokázal to jednak na svojom novom albume Donda 2, kde veľa skladieb bolo venovaných jeho citového rozpoloženiu. Taktiež to dokazuje tým, že sa verejne obúva do Petea Davidsona. Herec a zabávač Davidson je totiž aktuálnym partnerom Kim Kardashian. Ye mu to nevie odpustiť.

Dočkáme sa boxu?

Informácie zo zámoria aktuálne hlásajú, že Kanye West by chcel Petea Davidsona fyzicky „poriešiť“. Ale nebolo by to ono, keby to nebolo pred zrakmi miliónov ľudí po celom svete. Do hry preto prichádza boxerská exhibícia. V uplynulých rokoch sa stalo zvykom, že proti sebe nastupujú v rámci bojových umení celebrity. Športová úroveň takýchto podujatí síce nie je najvyššia, ale predá sa dostatok pay-per-view a ľudia majú o čom rozprávať.

S prevedením myšlienky do praxe prišiel YouTuber, a sám už aj boxer, Jake Paul. Kanyemu a Peteovi vie podľa vlastných slov garantovať férovo po tridsať miliónov dolárov. Paul vie, že investícia na úrovni 60 miliónov by sa mu vrátila. Či už prostredníctvom reklám, sponzorských dealov alebo samotných lístkov a vyššie spomínaného PPV.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pamätáte si ešte, keď Majself s Benom totálne rozbili scénu? (VIDEO)

Dohodnú sa napokon? 

Z celého dissovania medzi Kanyem a Peteom to zatiaľ vyzerá, že Davidson je viac nad vecou ako West. Koniec koncov, je to on, kto má momentálne vzťah s Kim Kardashian. Treba dodať aj fakt, že Pete nemá takú fanbase ako Ye, preto mu podobný rozruch v dlhodobom horizonte môže pomôcť.

Aktuálne je otázne, či by jeden alebo druhý na takýto súboj pristúpili. Treba však brať do úvahy 30 miliónov dolárov ako plácu za jeden odboxovaný zápas. To je čiastka, ktorá každého prinajmenšom donúti premýšľať. Nebuďme teda prekvapení, ak v tomto kalendárnom roku budeme písať o boxerskom súboji medzi Kanyem a Peteom.

Photo credits: XXLMAG

Odporúčame