Braňo alias Branislavisko fotí kampane pre značky aj slovenských influencerov: Ľudia musia robiť veci aj zadarmo, hovorí mladý fotograf z Košíc

Branislav Belko (foto: archív BB)

#Byť fotografom na voľnej nohe prináša množstvo výhod, ale nedá sa povedať, že je to jednoduché. Branislav Belko, ktorého dnes predstavíme v netradičnej – podcastovej verzii rubriky Svet vidia cez objektív, je 22-ročný košický fashion fotograf (a tiež úspešný nohejbalista). Za rýchly čas sa dostal do povedomia ľudí na Slovensku, spolupracoval na množstve komerčných projektov, fotil influencerov, ako napríklad Naty Kerny… No Branislavisko, ako ho môžeš nájsť na sociálnych sieťach, sa venuje aj budovaniu svojho vlastného imidžu na sociálnych sieťach.

„Veľa ľudí nevie pochopiť, že musí niečo robiť aj zadarmo, aby z toho v konečnom dôsledku niečo mali,“ hovorí. Prečo je jeho foťák bez značky a ako si získať zákazky cez Instagram? Aj o tom sme sa rozprávali so šikovným fotografom z východu v podcaste, ktorý sme pôvodne zverejnili aj vo video verzii.

Náš podcast nájdeš v klasických podcastových a streamovacích platformách ako Apple Podcasts alebo Spotify a to pod názvom Hashtag.sk. V klasických podcastových aplikáciach ako PodBean, RadioPublic, Podcast Addict, stačí vyhľadať názov podcastu a kliknúť na odber, prípadne zadať linku na RSS feed.

Odporúčame