Body Skims od Kim Kardashian ti môžu zachrániť život: TikTokerka tvrdí, že len vďaka nim prežila útok

Odvážna kolekcia Skims zrejme nie je úplne pre každého (zdroj: Instagram/skims)

#Nájsť príjemne sediacu tvarujúcu bielizeň určite nie je jednoduché a zväčša za ňu človek vyhodí nemalé peniaze. Americká TikTokerka zainvestovala do kolekcie Skims od Kim Kardashian a nezískala tým len kvalitnú spodnú bielizeň, ale aj „brnenie pre ženy“. Ako prišla ku takejto skúsenosti a čo sa vlastne stalo? Všetko sa dočítaš v článku!

Oslava Nového roka sa nečakane zvrhla         

Angelina Wiley zrejme podľahla virálnej kampani na bielizeň z línie SKIMS a zaobstarala si priliehajúce body. O pár mesiacov neskôr sa na TikToku podelila o svoj príbeh, v ktorom tvrdí, že jej tento kúsok zachránil život. Aký má na to dôvod?

Mladá Američanka oslavovala s priateľmi v Kansas City Nový rok, keď sa chvíľu po polnoci začala streľba. Angelina bola zasiahnutý až neskutočných 4-krát, no prežila a za všetko podľa svojich slov vďačí práve Kim Kardashian a jej kolekcii výrazne priliehavého oblečenia.

@honeygxd

Replying to @Lauren ✈️ The body suit i wore that night is shown at the end!! Just some more shapewear lore lol 🩵 #kimkardashian #skims

♬ original sound – angelina

„Kim Kardashian mi zachránila život,“ vysvetľuje vo videu a približuje celkom bizarný dôvod, prečo sa domnieva, že oblečenie minimalizovalo jej zranenia.

„Počas osláv Nového roka som dostala štyri výstrely. V tú noc, keď ma postrelili, som mala na sebe pod šatami body SKIMS. Boli mi tak tesné, že mi doslova bránili vykrvácať.“ Neostáva jej teda nič iné, než poďakovať majiteľke a zakladateľke spoločnosti – samotnej Kim.

Scenár napokon podľa Forbes potvrdil aj lekár Richard Doyle, ktorý povedal, že prvotná pomoc pri strelných poraneniach zahŕňa regulovanie krvácania, takže „priamy tlak na ranu alebo aplikovanie turniketu proximálne k rane je ideálne.”

Kim ostala taktiež ohromená

Angelina si v ten večer oblieka body prvýkrát, pretože jej poštou dorazili len pár hodín pred tým, než šla oslavovať. Žiaľ, viac si ich už ani neužije, pretože jej lekári pri vyšetrovaní museli odev rozstrihnúť a vyšetrovatelia si ho následne ponechali.

Jej video sa stalo rýchlo virálnym a dostala sa k nemu aj samotná Kim Kardashian, ktorá podľa Buzzfeed zverejnila na Instagrame príspevok s titulkom „wowww“. Neostalo to však len pri samotnom príspevku, ale Angelina tvrdí, že Skims jej ponúkol vrátenie peňazí a zľavu na ďalší nákup.

Odvážna kolekcia Skims zrejme nie je úplne pre každého (Zdroj: Instagram/skims)

Samotná kolekcia je plná neoprénových a latexových kúskov, ktoré na sociálnych sieťach promuje častokrát priamo Kim. Je známe, že Kardasianka miluje priliehavé „mikro“ kúsky v neutrálnych pastelových farbách, no samotná línia sa nesie primárne v čiernych tónoch. Avšak najnovšie modely plaviek na leto pomerne vytŕčajú z radu, pretože si ich záujemcovia môžu kúpiť aj v neónovej zelenej, či žiarivej modrej farbe.

 

Vlastníš nejaký kúsok z kolekcie Skims?

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk forbes.com buzzfeed.com
Odporúčame