Big Boy Gleb je späť!

Big Boy Gleb je späť s novým albumom

Big Boy Gleb je späť s novým albumom

Big Boy Gleb pracuje na albume a každý, kto ho sleduje na sociálnych sieťach vie, že na ňom pracuje už od konca minulého roka. Album mohol byť ready už o niečo skôr, Gleb, pôvodom z Ruska, nemal po spustení invázie Ruska na Ukrajinu veľa síl na tvorenie novej hudby ani koncertovania.

„Je to obrovská tragédia a bude mi chvíľu trvať, kým nazbieram chuť a silu nahrávať treky a koncertovať ďalej,“ napísal na svojom instagramovom profile pred troma mesiacmi. Dnes však vieme, že Big Boy Gleb je v poriadku a prichádza s novým albumom Big Boy FM. Ohlásil to dnes (streda) večer.

 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gleb (@glebzoo)

Čo o albume vieme? Napríklad to, že to nebude krátky albumec, ako povedal sám autor. Tiež na sociálnej sieti napísal, že je celkom ok. To nám celkom stačí. okrem toho poznáme aj cover projektu. „Urobte BIG SPAM a dropnem to,“ napísal, na čo mu za dve hodiny reagovali fanúšikovia takmer dva a pol tísícmi komentárov.

Album si už teraz môžeš uložiť na streamovacej platforme, ktorú uprednostňuješ. Link na pre-save je tu. Album si zároveň už teraz môžeš predobjednať na platforme Ruka Hore.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu / EškeRap).

Credits:

 

Odporúčame