Bezzubé dievčatko, ktoré spievalo Over the Rainbow, očarilo svet: Dnes je z nej nádherná žena s brutálnym hlasom

Zdroj: pixabay.com

#Talentové súťaže sú studnicou nielen množstva zábavných momentov, najmä v prípade, ak si niektorí súťažiaci myslí, že má talent, aj keď ho nemá, ale tiež vďaka nim spoznávame množstvo zaujímavých ľudí.

Connie Talbot sa narodila v roku 2000. Do povedomia sa zapísala ako „malé bezzubé dievčatko“, ktoré sa v roku 2007 dostalo do finále Britain´s Got Talent. Obávaný kat Simon Cowell bol ňou očarený a označil ju za „čisté kúzlo“.

Nasledovalo podpísanie zmluvy s Rainbow Recording Company, ktorí jej vydali debutový album s názvom Over the Rainbow. Z neho sa  predalo viac ako 250 000 kópií po celom svete a ďalšie nemenej úspešné albumy. Connie má na konte ešte niečo, čím sa môže pochváliť. V roku 2012 sa zapísala do Guinessovej knihy rekordov ako najmladší človek, ktorý sa prebojoval na vrchol UK album charts.

Dnes má Connie 18 rokov a vyrástla v krásnu ženu, ktorej talent sa rozvinul naplno a dokazuje to neustále aj na YouTube, kde má vlastný kanál. Tam má viac ako 1,6 milióna odberateľov. Pozri si napríklad jej prerábku hitu Shallow, z ktorej budeš mať zimomriavky. Ak si skeptický voči talentovým súťažiam tak veríme, že Connie Talbot ti na ne zmení názor, pretože takýto talent sa len tak nevidí.

 

Odporúčame