Ben Cristovao späť v rap game: Skladba Šílený je pripravená ovládnuť rebríčky

Ben Cristovao patrí v českoslosvenskej hudbe medzi najsledovanejšie osobnosti. Nečudo, veď na sociálnej sieti Instagram ho sleduje viac ako 804 tisíc ľudí, čo je na československé pomery naozaj vysoké číslo. Ben Cristovao, alebo ak chcete Benny Cristo, vydal nový track Šílený, ktorý sa od samotného publikovania teší medzi ľuďmi veľkej popularite. A očakáva sa, že sa jedná o song, ktorý si ľudia takpovediac „pôjdu“ počas najbližších týždňov naozaj vo veľkej miere.

Bena Cristovaa má veľa ľudí zafixovaných ako bývalého rappera, ktorý sa neskôr začal venovať skôr spevu ako takému, ale ak Bennyho pozorne sledujete, tak viete, že Cristo je späť v rap game, čo niekoľkokrát potvrdil aj v tomto kalendárnom roku. Objavil sa napríklad na albume Separa OG, kde hosťoval v skladbe Origami. Dal o sebe vedieť aj u Majka Spirita a Grimasa na Artist, kde sa objavil v tracku Kurt, pričom počuť ho budete aj na novom Momovom albume Extras.

Ben svoj návrat do rap game potvrdil aj počas Hot16challenge2. V rape má stále pevné miesto, pričom je len a len dobré, že sa k tomuto žánru vrátil. Aktuálne o sebe dáva vedieť skladbou Šílený, v ktorej dáva najavo svoje pocity aj emócie, pričom veľmi dobre hovorí, že nevieme, čo bude ďalej, a to je tvrdenie, ktoré je predovšetkým v tejto dobe veľmi aktuálne. Celkovo, v tomto tracku sa objavuje niekoľko naozaj osvojiteľných myšlienok, ktoré vás donútia sa zamyslieť nad tým, čo sa okolo vás deje, respektíve nad vašimi pocitmi.

Ak máte radi rôzne referencie k filmom a seriálom, tak si v tomto songu prídete na svoje, pretože napríklad budete počuť o Pickle Rick, čo je referencia k populárnemu animovanému seriálu Rick a Morty. Znalci odhalia aj referenciu k seriálovému hitu tohto roka, k španielskemu seriálu La casa de Papel alebo ak chcete k Money Heist. Ben totiž do svojho textu zakomponuje Nairobi a Tokyo. Kto vie, ten vie. Kto nevie, tak odporúčame si to vygoogliť a vlastne oba spomínané seriály si pokojne aj pozrite, je to naozajstná kvalita.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rytmus vydal nadupanú novinku a pripravuje album (VIDEO)

Hudobne je táto skladba na vysokej úrovni, Ben Cristovao nenecháva nič na náhodu, rapovo je na tom skutočne výborne, pričom ľudia oceňujú aj to, že dokáže v jednom songu ponúknuť aj viacero štýlov, čo je cenné zistenie. Produkčne sa o Šílený postaral The Glowsticks, čo už je pri skladbách Bennyho Crista prakticky tradíciou. Šílený má všetko na to, aby ovládol hitparády počas najbližších dní. My veríme, že Ben bude v hudbe v nasledujúcom období ešte aktívnejší ako doteraz.

Foto: Ben Cristovao, profil na Instagrame

Odporúčame