Aventador dostal vizuál: MEGA M a Rytmus sa ostro pustili do hejterov

Legenda slovenského rapu Rytmus dal o sebe opäť vedieť, keď sa objavil na spolupráci s raperom MEGA M. Obaja si pre fanúšikov prichystali skladbu menom Aventador, v ktorej majú ostrý odkaz pre neprajníkov.

Tento track je súčasťou albumu Rottweiler, ktorý uzrel svetlo sveta koncom uplynulého kalendárneho roka.

Skladbu, ktorá trvá niečo málo cez tri minúty začína ostrým prednesom MEGA M, ktorý v tempe a jasne dáva najavo, čo si myslí o neprajných a závistlivých ľuďoch, ktorí ho v minulosti urážali, odpisovali a tvrdili, že z neho nič nebude. Text následne spestruje prepnutím zo slovenčiny do angličtiny, a teda poslucháč má dojem, akoby sa na pár okamihov ocitol v americkej rapovej skladbe. MEGA M potvrdzuje, že jeho anglický prednes patrí na Slovensku medzi tie najlepšie a rozhodne sa nehanbí za miešanie dvoch jazykov v jednej piesni.

Neskôr sa pridáva Rytmus, ktorý si neberie servítku pred ústa a reči, ktoré ho urážajú s pokojom vystrieľa aj samopalom.

Jeden z pilierov slovenskej rapovej scény dáva najavo, že patrí medzi najväčších, že on je Bengoro a nezastaví ho nikto, kto o ňom kedy pochyboval alebo ešte stále pochybuje.Skladba patrí na album MEGA M Rottweiler, ktorý je aktuálne v predaji, pričom úderný text a rýchle tempo dopĺňa kvalitný videoklip, ktorý táto pieseň dostala.

Objavuje sa v ňom okrem iného aj Lamborghini Aventador, luxusný typ športového auta, podľa ktorého táto spolupráca vlastne dostala svoj názov. Rottweiler obsahuje šestnásť trackov, na ktorých sa objavuje niekoľko hostí, pričom práve Rytmus sa dá označiť za najviac hviezdne meno, ktoré na tomto albume s MEGA M spolupracovalo. Z ostatných môžeme spomenúť napríklad zoskupenie DMS, Palerma či P.A.T alebo Sergeia B.

MEGA M potvrdzuje, že jeho texty s pribúdajúcim časom dostávajú stále lepšie frázovanie a „drajv“, pričom kombinácia angličtiny so slovenčinou je niečo na slovenskej scéne málo vídané (zaujímavosťou je, že napríklad českí umelci využívajú tento prvok častejšie). Komentár Rytmusa nepotrebuje veľa priestoru. Piešťanský rodák zas a znova ukázal, že to v sebe stále má a aj popri míľnikoch v súkromnom či športovom živote stále dokáže kohokoľvek v rape uzemniť či usmerniť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rytmus ako súčasť novej MMA organizácie. Toto bude jeho úloha

Pre skladbu klikni na tento odkaz.

 

Odporúčame