Americká hviezda A$AP Rocky vydáva svoj tretí štúdiový album TESTING

Rakim Mayers (29) prichádza po trojročnej albumovej odmlke s novým projektom TESTING. Album pri tom oznámil len pár dni pred jeho releasom prostredníctvom Twitteru.

Flocka na seba od vydania AT.LONG.LAST.A$AP určite nenechal zabudnúť. Za posledné tri roky sme ho mohli zastihnúť ako hosťa na množstve trackov, z ktorých väčšina útočila na najvyššie miesta v rebríčkoch. Takisto vydal niekoľko vlastných singlov, no o celistvom počine sme sa dozvedeli iba pred týždňom. Rocky nás však nenechal dlho čakať a jeho nový album s názvom „TESTING“ si môžete vypočuť už teraz cez YoutubeSpotify alebo Apple Music.

Album presahuje 50 minút a nájdeme na ňom 15 trackov, na ktorých sa okrem iného môžeme tešiť na mená ako Frank Ocean, Juciy J či britský grime MC Skepta.

Podľa hlavy A$AP Mobu to je „k✶rva dobrý album.“ „Experimentujem viac vypočítane,” hovorí Rocky. “Snažím sa zaistiť, že úplne neprekročím všetky hranice a bláznivo nezmiešam svoje farby. Chcem k tomu iba zaujať iný prístup, a prekvapiť poslucháča, ktorý je už unavený z počúvania toho istého dookola. ”

Či sa to Rockymu podarilo a album vás zaujal nám dajte vedieť v kometároch. Prajeme príjemné počúvanie.

 

 

Odporúčame