Andrew Tate tvrdí, že nie je problémom on, ale Lil Nas a drill rappers

TOP G, Andrew Tate,  je jediný a jedinečný chlapík, ktorého mnohí zbožňujú a mnohí nenávidia. Aktuálne dal o sebe vedieť v rozhovore u Piersa Morgana, kde sa vyjadroval aj o rape. Konkrétne kritizoval umelcov, ktorí sa venujú drillu a taktiež neopomenul Lil Nasa X. Oni sú podľa Tatea skutočné zlo a nie on!

Andrew Tate vs Lil Nas X

Tate bol hosťom v talk show Piers Morgan Uncensored, kde rozprával o mnohých témach. Ak máte Instagram alebo TikTok, určite ste už zachytili množstvo klipov z ich debaty. Okrem iného povedal aj: „Ja nie som diabol. Dozaista existujú aj horší ľudia, ako som ja.“ Uviedol, že skutočným zlom sú podľa neho napríklad drilloví umelci a Lil Nas X. Tieto tvrdenia samozrejme neostali bez odozvy.

Lil Nas X v klipe k songu „Montero“ vystupoval ako diabol. Voči Tateovým slovám sa ohradil, prirodzene sa mu nepáčili. „Andrew, prosím ťa nespomínaj ma!“ Bolo súčasťou jeho vyjadrenia na sociálnych sieťach.

Celkovo, nie je prekvapením, že Andrew Tate za svoje vyjadrenia u Piersa Morgana dostal ďalšiu vlnu kritiky. Okrem toho, či už s ním súhlasíte alebo nie, faktom ostáva, že drill, predovšetkým ten britský, ide do popredia, čoho sme svedkami aj v roku 2022. Celý rozhovor pripájame nižšie.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rapperi, ktorí produkujú: Dôkaz hudobnej všestrannosti?

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: The Economic Times, Instagram/Lil Nas X

 

 

Odporúčame