Amerika na Slovensku v novom bangri od Dokkeytina

Dokkeytino, predstaviteľ „Ameriky“ na Slovensku, prichádza s novým bangerom!

Jeden z predstaviteľov new wave rapu na Slovensku – Dokkeytino – sa vracia po svojom úspešnom albume Tinovelly II s novou peckou „BLADE“! O super beat sa postaral producent NUK a zaujímavý videoklip natočil IGEROS. Dokopy ide o perfektné spojenie hudby, vizuálu a typického Tinovho rapu.

Dokkeytino a jeho svojský štýl

Člen vydavateľstva Zrazoo Records je známy svojim charakteristickým štýlom „poangličtievania“ slovenských slov. Vo viacerých (ak nie všetkých) jeho trackoch a featoch si môžeme všimnúť tento štýl. Je to chytľavé a týmto spôsobom sa odlišuje od všetkých ostatných, teda aj v novinke „BLADE“ nájdeme tieto prvky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DOKKEYTINO (@dokkeytino)

Zrazoo Records

Ide o hudobné vydavateľstvo, v ktorom na čele stojí Dalibor Frankovič, ktorý je známy aj ako manažér Attilu Végha a mnohých MMA fighterov. V minulosti spolupracoval zo slovenskej scény napríklad aj s Rytmusom. Okrem Dokkeytina sa v labeli nachádzajú aj Dano Kapitán a Saimonsa. Myšlienka tohto hudobného zoskupenia je aby sa interpreti hudobne aj vizuálne rozvíjali a napredovali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zrazoo Records (@zrazoo)

Track s videoklipom nájdete na YT kanáli DOKKEYTINO. Okrem YouTubu tento banger je už aj na hudobných platformách. Nenechaj si ujsť túto fresh novinku! 

COVER PHOTO: @igeross

Odporúčame