Žiadne násilie, drip ani ulica. Ambície tohto rapera sú úplne inde!

Obyčajný život alebo čosi viac? Pozri si tento ambiciózny freestyle klip od rapera, ktorý si zaslúži tvoju pozornosť. Nečakaj však žiadne drogy, ani ulicu!

Hovorí si Rio, presne tak ho totiž volajú už od malička. Jeho skutočné meno je Richard a je jasné, že jeho ambície sú posadené veľmi vysoko. V ceste za svojimi cieľmi tento mladý raper z Revúcej pokračuje svojím najnovším singlom!

Motivácia vždy na prvom mieste

Písanie textov Rio miloval odjakživa. S muzikou začal mladý raper už dávnejšie, všetko sa to začalo štyri roky dozadu. Hudbu vtedy začal vnímať inak, ako tomu bolo dovtedy, ale až v súčasnosti ju začína hrotiť fakt naplno. Dôkazom toho je aj jeho najnovší počin, ktorým je freestyle videoklip s trackom „Na vesmír“.

„Buď si vezmeš všetko alebo sa budeš len pozerať ako si to vezmú tí, čo prišli po tebe.“

Rio si šľape svoju cestu s pokorou, ale ambiciózne

Od provizórneho amatérskeho štúdia u seba doma sa posunul a dnes nahráva už profesionálne. Riovu aktuálnu novinku produkoval pražský beatmaker Zane98. Raperovou devízou je, že sa podľa jeho vlastných slov nikdy na nič nehral. Neprezentuje sa ulicou, drogami či stokou, avšak má rád pohodu a zábavu.

„Ak máš fľašu alebo pivo, tak môžeš so mnou počítať a bude sranda.“

Čo si pre nás Rio ďalej pripravuje?

„Do budúcnosti mám v pláne v prvom rade vydať EP s názvom STARÉ ČASY. Ide o 5 starých singlov, ktoré si môžte vypočuť na YouTube. Ale ide o to, že to EP chcem dať na streamy, nech si ľudia vedia pozrieť všetko to, čo som vytvoril. Aby možno pochopili, že o akom posune hovorím. A chcem aj naďalej tvoriť, určite nechcem vydávať album alebo EP nejakých nových vecí, myslím, že sa to neoplatí. Sľubujem len jedno – zahádžem vás singlami ako sa len bude dať!“

My Riovi samozrejme iba držíme palce! Ty mu môžeš hodiť odber na jeho YouTube, kde sa určite už čoskoro dočkáme ďalších trackov!

Odporúčame