Ako sme prišli o legendárny Discord (KOMENTÁR A EMÓCIE)

RIP DISCORD

RIP DISCORD

Priatelia toto sa píše len veľmi ťažko. Pre nás všetkých je to obrovská rana. Toto spôsobilo jazvy na našich dušiach aj srdci a verte, že napísať tento komentár stojí autora veľmi veľa emočných síl. Po tom, ako včera zomrel Ray Liotta a Andy Fletcher sa k ním dnes do raja pridal aj náš legendárny kanál na Discorde. Praví OGs (Separ asi nie) si ho veľmi dobre pamätajú. Dúfame, že si naň budú spomínať len v dobrom.

Discord

Kanál spočiatku niesol názov po bratislavskom undergroundovom zoskupení Exotic Wuzi a my sme na ňom odohrali niekoľko stoviek hodín multiplayerovej hry Among Us v legendárnych zostavách, ako napríklad Šajmo, Prijebanyyy, Mazurek, Kuciak, Ryšavá Pičovina, Tusci a ďalší. Okrem toho sme zažili nekonečne veľa večerov pri pozeraní kultových shows z produkcie televízie Markíza a Joj, medzi ktoré patrí napríklad Mama Ožeň Ma, Bez Servítky, niekoľko sérií Farmy a kopa ďalších.

Nezabudnuteľnou súčasťou boli aj legendárne streamy, ešte legendárnejšie PINy, no aj listening seshky pri vydávaní nových projektov.

Človek by si mohol myslieť, že sme o Discord prišli kvôli nekorektnému humoru. Pravdou však je, že bol naročky vymazaný nemenovaným bratislavským producentom. Týmto činom stratil street credit a svet vieru v svetlejšie zajtrajšky.

K tejto téme sa vyjadrili aj niekoľkí členovia dnes už neexistujúceho kanála.

„Liberálni fašisti prišli a zaútočili na webo Discordu a zrušili nám ho za to, že sme podporovali len dobrú hudbu. Po tej zlej sme pi.ovali. Tiež nezvládli level shitpostu,“ vyjadril sa pre EškeRap Fusci. „Neviem  sa vysporiadať s tým, že si to urobil,“ odkázal Adam Oxx človeku, ktorý to všetko hodil do koša.

My však máme pre vás už teraz pripravený nový Discord kanál, aj keď veci už nebudú také, aké boli.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
KVÍZ Ako dobre poznáš Eminemove texty? Priraď ich k správnym trackom!

Pre viac článkov klikaj sem.

Credits: Forbes

Odporúčame