Adidas Superstar pod nadvládou Boostu!

Vieš, čo majú spoločné tenisky adidas Superstar a Aziatky? Teda okrem začiatočného písmena. Kľúčová podobnosť tkvie v tom, že v mladom veku vypadajú stále rovnako, ale akonáhle sa dožijú zhruba štyridsiatky, dôjde k dosť radikálnej zmene.

U adidasiek to teda nie je presne 40 rokov, pretože svetlo sveta uzreli v roku 1969, takže tento rok oslavujú 48 rokov, radikálna premena ale prišla! Premena tkvie v Boostovej medzipodrážke, ktorú už teraz nájdeš v modeloch adidas Superstar Boost. Vďaka nej sa legendárne Superstáry môžu pochváliť skvelým pohodlím. Dobré na tom ale je hlavne to, že aj cez zmenu medzipodrážky vyzerajú tenisky skoro rovnako ako predtým. Čo sa teda o Aziatkách povedať nedá.

Revolúciu je vidieť len na boostovom detaily, ktorý sa nachádza na vnútornej strane tenisiek, a pretože naň nie sme zvyknutí, vypadá trochu ako zhubný nádor. Akonáhle ich obuješ, tak im ale toto nádorové ochorenie rád odpustíš, pretože pohodlie sa s bežnými Superstármi nedá porovnať. Či už si fanúšik hudobného zoskupenia RUN D.M.C., vášnivý basketbalista plný nostalgie, alebo proste človek, čo chce pohodlné tenisky, rozhodne ich omrkni, pretože taká revolúcia tu už dlho nebola!

Odporúčame