A toto si už počul? Škandál a jeho singel Roky tmou

Máme tu ďalšieho zaujímavého nováčika. Volá sa Škandál, ale našťastie, jeho hudba žiaden škandál nie je. Tento pomerne neznámy interpret o sebe dáva vedieť v singli s názvom Roky tmou, ktorý bude priložený aj v tomto článku. Skladbu, v ktorej cítiť silnú emóciu okoreňuje videoklip, ktorý je dostupný na hudobnej platforme YouTube.

Čo nám o sebe Škandál povedal? „Moje mesto je Senec, hudbe sa venujem už približne 7 rokov. Mám 20 rokov, takže už ako malý chlapec som sa k tomu dostal,“ hovorí šikovný mladík, ktorý má, ako sa zdá z tohto tracku vyčítať, svetu a verejnosti čo povedať.
„Pochádzam z chudobnéj rodiny, hudbou sa snažím zmeniť si život, pretože to je jediné, čo ma baví.“ Nemal a nemá to jednoduché, ale dôležité je, že ani len neuvažoval nad tým, že by sa vzdal. Niečo v sebe má a chce to odprezentovať. Ako možno badať, hudba je preňho útočiskom. Muzika je preňho niečím, čo ho vytrháva z každodenného života. Je dobré, že samého seba našiel práve v hudbe. Ktovie, možno skôr či neskôr inšpiruje aj ďalších ľudí a mladíkov či mladé dievčatá, ktoré majú podobný osud.
Podporujeme nádejných interprétov. Ak si myslíš, že máš na to napíš nám na redakcia@generaciarapu.sk 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.