#7: Vieme, prečo sú súčasné trendy na hlavu a aj kde si najlepšie sadnúť v kine

Unsplash.com

#Každý týždeň vám pod menom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok, pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Čo si myslíte o súčasných trendoch? Množstvo ľudí ich nasleduje, aj keď si o nich myslia, že sú postavené na hlavu. Pripravili sme tak súhrn toho najbizarnejšieho, čo nás v každodennom živote stretáva. Keď už sme pri trendoch, pozreli sme sa na to aj z opačnej strany. Mia pripravila článok o 7 módnych účesoch, ktoré sú vhodné na tento rok. 

Tento týždeň sme opäť trocha cestovali po Slovensku. Pozreli sme sa na opálové bane na východnom Slovensku, ktoré sú skutočným unikátom. Na východe ešte zostaneme, aj keď tam údajne nič nie je. Kika priniesla najzaujímavejšie pamiatky Spiša, ktoré sa rozhodne oplatí navštíviť. A opäť prinášame aj niečo z Bratislavy, konkrétne video-prehliadku legendárnej budovy Slovenského rozhlasu a tiež pripomenieme, ako hlavné mesto vyzeralo kedysi – z historických fotografií. 

Venovali sme sa aj divákom, či už videí na internete, alebo tých, ktorí sa radi vyberú do kina. Tým prinášame rady, kde si najlepšie v kinosále sadnúť, ostatným sumár najpozeranejších Youtube videí histórie.

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame