#7: Vieme, ako vyzerajú neodolateľné ženy a kto kvôli robotom stratí prácu

Unsplash/Brooke Winters

#Každý týždeň vám pod menom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok, pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Ako vždy, aj tentoraz sme pondelok odštartovali zaujímavým kvízom. V tom aktuálnom sa môžete pozrieť na to, či dokážete podľa fotografií určiť mená historických osobností. S históriou je pevne spojený aj Spišský hrad. Poznáte však tú jeho?

V posledných týždňoch otriasal (nielen) internetom škandál súvisiaci s únikom dát z Facebooku. No nejde vždy len o uniknuté dáta, dôležité je tiež nezdieľať na sociálnych sieťach veci, ktoré by nám mohli uškodiť. Pozrite si teda zoznam vecí, ktoré by ste mali z Facebooku vymazať ešte dnes. Mimochodom, umelá inteligencia a vývoj techniky spôsobil, že množstvo z prác bude v budúcnosti nahradených robotmi. Je medzi nimi aj tá vaša?

Jednou z tém, ktorej sa na Hashtagu venujeme, je aj móda a krása. No dôležité je to, čo sa skrýva vnútri človeka. A presne o tom písala Kika v článku o neodolateľných ženách.

Z troška morbídnej stránky sme sa tiež pozreli a z časti vlastne aj trocha zasmiali na najabsurdnejších smrtiach ľudí. Okrem toho, ak si chceme život troška predĺžiť, mali by sme obmedziť energetické nápoje. Vybrali sme pre vás pár dôvodov, prečo sa ich neoplatí piť každý deň.

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame