Vlastnosti, ktoré robia ženy neodolateľné: Plné pery a oblý zadok to rozhodne nie sú

Unsplash

#Hovorí sa, že niektoré ženy sa narodili ako bohyne. Nie kvôli svojej kráse či dokonalým vlasom, ale pre svoj charakter. Sú neodolateľné a muži sa ich nevedia nabažiť. Všetky tie pozitívne vibrácie vychádzajú z ich vnútra. Sú sebavedomé, inteligentné a majú to v hlave usporiadané… Niet divu, že po takých muži túžia.

Bez hlavy v oblakoch

Neodolateľné ženy nemajú hlavu v oblakoch a netrávia každú minútu života rozmýšľaním a snívaní o rozprávkovej budúcnosti s  mužom. Takéto ženy, nemajú všetko naplánované do poslednej bodky, radšej sa držia nohami pevne na zemi a sú pripravené robiť a riešiť čokoľvek, čo sa bude diať. Tu a teraz.

Tešiť sa z maličkostí

Veľa žien to preháňa s plánovaním a kontrolovaním. Najradšej by sme chceli ovládať všetko. Ale, nie všetko sa ovládať dá. Namiesto toho, aby ste stále niečo riešili, plánovali, dramatizovali, a vymýšľali, skúste s tým všetkým prestať a užívajte si silu prítomného okamihu. Žite pre daný moment, žite naplno a tešte sa z každej aj tej najhlúpejšej drobnosti.

Tajomné ženy

Neodolateľné ženy sú plne farebných vrstiev a postupne odhaľujú jednu po druhej, nikdy nie všetky naraz. Pretože rúško tajomstva je to, čo vzťah robí zaujímavým a trošku tajomným. Neodolateľné ženy nedávajú chlapovi svoje srdce na dlani a nevyložia všetky karty naraz, vždy majú nejaké to eso v rukáve.

Bez závislosti na láske

Nie sú zamilované do predstavy o dokonalej láske, ktorá prežije všetko. Neočakávajú princa. Nepovažujú lásku k nejakému chlapovi za stredobod celého vesmíru, za hlavný zmysel ich existencie. Vedia, že plnohodnotný život sa dá viesť aj bez toho.

Nemajú Popoluškin syndróm

Ženy v konečnom dôsledku vedia, že muž nie je ten, ktorý im do života prinesie šťastie – sú to ony samy. To ony sú strojkyňami svojho vlastného šťastia.

Dostatok sebadôvery 

Neodolateľné ženy sa poznajú, vedia, ako zareagujú. Dokážu si kontrolovať svoje emócie. Nesnažia sa nikoho zraziť na kolená. Sú dostatočne inteligentné a sebavedomé, aby vedeli, že každí má osud vo vlastných rukách. Po svete kráčajú so širokým úsmevom a vztýčenou hlavou.

Nepôsobia lacno 

Keď sa pre nich nejaký vzťah skončí, nemajú potrebu z toho robiť drámu. Nebudú sa správať, ako zúfalé rozvedené manželky, nebudú sa správať detinsky a lacno. Jednoducho príjmu to čo sa deje, a pohnú sa ďalej.

 

 

Odporúčame