6ix9ine vydáva jeho druhý album

Už behla pomerne dlhá doba, odkedy dúhového rapera, ktorého začiatky začali na našom malom Slovenku, začal riešiť prakticky celý svet. O jeho minulosti a o tom, čoho všetkého sa dopustil sa tentokrát rozpisovať nejdeme, zrejme si všetko už aj tak videl/počul, a to niekoľkokrát. Najkontroverznejší raper súčastnosti dnes vydal jeho druhý sólo album, TattleTales.

Samozrejme, pred vydaním nenechal Daniel nič na náhodu. Okolo seba neustále vytváral kontroverziu, za zmienku napríklad stojí, že na svojom Instagrame vysmial Lil Durka, ktorý mal album vydávať v rovnaký deň ako 69, no dátum preložil. Na albume TattleTales sa nachádza 13 skladieb, z ktorých sme však už od jeho prepustenia počuli. Ďalšími, ktorí prispeli slovami sú Nicki Minaj, Akon, Smile, Lil Ak a Leftside. Album si môžeš vypočuť cez Spotify priložené vyššie.

Ak nechceš prísť o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook, Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

 

 

 

Odporúčame