Radikal Chef chystá s Mjayom darček pre fanúšikov. Čo navarí Kráľ severu?

Foto: Instagram @radikal_chef

Ak ste si mysleli, že rapový záver roka už nemôže byť silnejší, tak ste sa mýlili. Československí raperi sú pri chuti a výnimkou nie je ani interpret z „ľadového severu“ Radikal Chef.

Chef urobil tento rok v kariére ďalší zásadný posun a po vydarenej progresívnej trilógii Freeride prišiel so Slovenským Hollywoodom. O prepracovanom projekte už sme napísali viac než dosť a pravdepodobne sa ku nemu dostaneme aj pri záverečnom sumarizovaní najlepších rapových projektov uplynulého roka.

⇒ Album SLOVENSKÝ HOLLYWOOD si vieš KÚPIŤ TU

Po release sa Radikal Chef pochopiteľne hudobne nachvíľu odmlčal, no rozhodne nemôžeme povedať, že by oddychoval. Dôkazom je aj posledný príspevok na jeho Instagrame, v ktorom leakuje časť zaujímavého tracku a fanúšikov informuje o tom, že sa niečo chystá. Či to bude singel, alebo rovno ďalší celistvý projekt zatiaľ nevieme, no jedno je isté. Spolupracovať s ním bude šikovný producent Mjay, ktorý len nedávno dropol svoj ďalší producentský projekt a v kombinácii so Chefom mu to vždy sedelo výborne.

Foto: Instagram @radikal_chef

Nech už to bude čokoľvek, Chef ešte v tomto roku nepovedal posledné slovo a najkrajšie sviatky nám okrem iných silných vychádzajúcich projektov obohatí aj obľúbený ružomberský interpret.

Odporúčame