6ix9ine sa cíti ako Batman. Radí ľuďom, aby udávali

6ix9ine, alebo ak chcete Tekashi, opäť neostal nič dlžný svojej povesti. Rozpútal vlnu diskusie, a treba uznať, že aj nevôle, keď do éteru vypustil vyjadrenia, v ktorých tvrdí, že sa cíti ako komiksový Batman. A to nie je všetko. Tvrdí, že údávanie je aj finančne výhodné, sám na tom vraj zarobil niekoľko miliónov dolárov.

6ix9ine zas a znova šokuje

Je všeobecne známy fakt, že Tekashi, po tom, čo sa zaplietol do kriminálnej činnosti v Spojených štátoch amerických, spolupracoval s políciou, pretože mu išlo o život. Ktovie, možno stále ide, pretože takéto záležitosti majú trvácny ráz. Každopádne, Danny Hernandez donášal na ľudí, ktorých poznal, preto je pre mnohých udavač, snitch či rat, ako sa týmto ľuďom hovorí. A takéto konanie sa skrátka neodpúšťa.

On ale s urážkami na svoju osobu nesúhlasí, myslí si, že urobil dobrú vec. Z právneho hľadiska sa s ním súhlasiť dá, pretože kvôli nemu išli za mreže viaceré nebezpečné a závadové osoby.

@have.ctrl 6ix9ine says he’s Batman and YOU SHOULD SNITCH 😂 #6ix9ine #tekashi69 #danielhernandez #6ix9nine #hiphop #raptok #fyp ♬ GOOBA – 6ix9ine

„Urobil som z tohto sveta lepšie miesto, som niečo ako Batman. Vďaka mne išlo za mreže množstvo zlých ľudi, „ nechal sa počuť, vo videu, ktoré sa objavilo na sociálnych sieťach. Okrem toho, na otázku, či majú ľudia udávať druhých povedal: „Robte to, čo ja, je to dobré, zarobíte milióny dolárov,“ uviedol.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits:  Instagram.com

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame