6 šialených módnych trendov, ktoré sme kedysi milovali: Obliekol by si si niektoré z nich aj dnes?

Photo by Tiko Giorgadze on Unsplash

#Každé obdobie prinieslo nejakú tú módnu vychytávku, ktorú väčšina považovala za cool a jednoducho ju musela mať. Nehovoriac o tom, keď ju nosila nejaká celebrita. To už bolo hotové módne šialenstvo. Schválne, pamätáš si ešte na semišovú teplákovú súpravu alebo to, keď si nosil bedrové nohavice až príliš nízko? Tak čítaj ďalej a pozeraj, čím všetkým sme si vo svete módnych trendov prešli. Aj keď pôjde o ženské skvosty, určite sa pobaví aj mužské publikum. Napríklad na tom, čo všetko sme si boli schopné obliecť, len aby sme pre vás vyzerali ako filmové hviezdy.

#1 Dierkované pančuchy

Ani jedna z našich babiek asi nebola nadšená, keď sme sa v nich objavili na nedeľnom obede. V roku 2015 ohlásili dierkované pančuchy svoj comeback. Tentokrát však nabrali vplyvom blogerov a influencerov úplný iný rozmer a stal sa z nich celkom slušný módny doplnok.

#2 Zvoncové nohavice

Približne okolo roku 2000 boli veľkým módnym trendom bedrové zvonové nohavice a džínsy. Každá žena a dievčina, ktorá chcela kráčať s dobou, ich jednoducho musela mať. Predstava o úzkych nohaviciach neprichádzala do úvahy. Tobôž nie s vysokým pásom!

https://www.instagram.com/p/B3IDxTOgQys/?utm_source=ig_web_options_share_sheet

#3 Voľné nohavice

Tí, ktorí zas chceli vyzerať niečo ako Jenna Dewan z populárneho filmu Lets dance z roku 2006, mali v obľube nosiť voľné nohavice. Tiež si ich milovala?

#4 Hebká tepláková súprava

Čo ťa ako prvé napadne pri pohľade na túto súpravu? Mne osobne ako prvá prejde hlavou dedička miliardového impéria Paris Hilton, ktorá práve tento kúsok milovala. Mimochodom kombináciou teplákového skvostu a svojej čivavy z toho urobila ikonický módny look! Pamätáš si?

#5 Popcorn tričko

Čaro trička známeho ako Popcorn T-Shirt spočívalo v tom, že na prvý pohľad vyzeralo extrémne malinké. Keď si si ho však obliekla, z mini vecičky pre barbie sa stal zrazu obyčajný kúsok na každodenné nosenie.

#6 Tenké obočie

Nikdy to však nebolo len o tom, aké si mal na sebe oblečenie. Najmä v deväťdesiatych rokoch bolo horúcim trendom kúpiť si pinzetu a posnažiť sa vytrhať si obočie tak na čiarku, prípadne úplne, a potom si tenkú linku nakresliť. Aj mnohé hviezdy svetového rázu tomuto hitu podľahli, napríklad líderka skupiny No Dubt Gwen Stefani.

Odporúčame