5 najzaujímavejších tenisiek od Supreme

Navzdory tomu, že nové kolekcie vychádzajú ako na bežiacom páse, o čom svedčia prečerpané kontokorenty milovníkov značky, dajú sa občas nájsť naozaj podarené kúsky. My sme sa tentokrát zamerali na 5 najzaujímavejších tenisiek, ktoré vznikli z kolaborácie niektorej zo známych značiek práve so Supreme.

Nike SB Dunk Low X Supreme

Kúzlo týchto Dunkov je v tom, že na sebe nemajú nápis Supreme veľkosti menšieho billboardu, aby aj vo vedľajšej dedine videli, čo máš na nohách. Poznáš ich len podľa typickej colorway, ktorú si vypožičali z tretej rady Jordanov. A naviac sú to proste Dunky, tenisky, ktoré hypom zrovna neoplývajú, čo im v našich očiach skrátka hrá do kariet.

Nike Air Foamposite X Supreme

Model Foamposite sa zrodil tak, že kohosi v Nike napadlo vytvoriť tenisky, ktoré budú svojim zvrškom pripomínať krovky chrobákov. Po tomto bizarnom zrode už nás potom môže prekvapiť máločo. Kolaborácia so Supreme to ale dokázala, pretože sa jej dokonale podarilo skombinovať športové korene modelu s elegantným vzorom.

Vans Sk8-Mid Pro X Supreme

Občas sa stáva, že sa značky snažia pretlačiť polomŕtvy model späť medzi ľudí vďaka sledovanému kolabu. Lenže tentokrát urobili značky modelu Sk8-Mid medvediu službu, pretože aj keď ešte nebol úplne mŕtvy, tak ho miesto oživenia rovno pochovali. Leopard proste funguje len na safari. To už radšej zvoľ klasické Sk8-Hi, s ktorými nemôžeš šliapnuť vedľa.

Nike Air More Uptempo X Supreme

Keď chceš vrátiť škaredé káčatko späť do hry, proste sa dohodneš so Supreme. Tentokrát to ale vyšlo na jednotku, pretože už táto gýčovitá topánka sa stala ešte gýčovitejšou. Výsledok ale pôsobí skvelo, pretože sa s oným gýčom tak dobre pohrali, až to nakoniec dopadlo až prekvapivo vkusne.

Nike Blazer Low X Supreme

Odvážnejšie farby a len minimalistický branding Supreme nie sú pre každého, podľa nás sa ale toto kolabo rozhodne podarilo. Naviac Blazery si rozhodne viac pozornosti zaslúžia, pretože predstavujú jednoduchú retro siluetu, ktorá sa dá kombinovať takmer s čímkoľvek. Pokiaľ si skôr na konzervatívnejšie colorways, mrkni na tieto.

Odporúčame