5 najsledovanejších celebrít na Instagrame v roku 2019: Sociálnu sieť ovládol tento svetoznámy športovec

Foto: unsplash.com

#Stavíme sa, že aj ty na Instagrame sleduješ aspoň jednu celebritu. Pozri sa medzi ľudí, ktorým si dal follow. Bude sa medzi nimi nachádzať aj osoba, kto má najviac followerov na svete?

Rok 2019 poriadne zamiešal kartami aj medzi najsledovanejšími ľuďmi na Instagrame. O číslach, ktoré dosiahli na tejto sociálnej sieti, sa bežnému smrteľníkovi môže iba snívať. Zostavili sme pre teba rebríček 5 najsledovanejších celebrít na Instagrame. Upozorňujeme ale, že followeri (a reklamy) im stále pribúdajú, tak je možné, že sa medzičasom toto poradie môže ešte zmeniť.

1. Christiano Ronaldo

Portugalský profesionálny futbalista je častokrát považovaný za najlepšieho futbalistu na svete. 34-ročný Ronaldo si na Instagrame získal prvé miesto najmä vďaka jeho menu a aj postom s jeho rodinou a futbalu. Jeho plat sa odhaduje na 31 miliónov eur. Ktovie, či sú v tom zahrnuté aj príjmy z Instagramu, kde má tento futbalista neuveriteľných 195 miliónov followerov.

2. Ariana Grande

Mladučká Ariana Grande (26) si za svoj život získala postavenie miláčika hudobnej scény. Zrejme za to môže aj jej nevinná detská tvár. Tak či onak, na Instagrame jej patrí druhá priečka so 170 miliónmi followerov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ariana Grande (@arianagrande),

3. The Rock

Zdá sa, že z herca Dwayna Johnsona sa stáva na internete poriadne silná značka. V roku 2019 mu patrí bronzová priečka za počet followerov na Instagrame. Jeho fanúšikovskú základňu tvorí viac ako 166 miliónov ľudí. Je možné, že toto číslo narástlo aj po nedávnom uvedení filmu Jumanji 2 do kín. Navyše, herec je aj na TikToku!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa therock (@therock),

4. Selena Gomez

Svoju hereckú kariéru odštartovala detským seriálom Barney a priatelia. V roku 2007 bola obsadená do seriálu stanice Disney Channel a zo Seleny sa takmer zo dňa na deň stala megahviezda. Rozhodne k tomu prispel aj búrlivý vzťah s Justinom Bieberom. Oproti minulému roku si Selena na Instagrame značne pohoršila. Zatiaľ, čo v roku 2018 jej patrila prvá priečka v počte followerov, dnes je štvrtá. Aktuálne ju na Instagrame sleduje 164 miliónov followerov. Okrem fotografií z červeného koberca nemá herečka a speváčka problém podeliť sa aj s momentkami z jej života.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Selena Gomez (@selenagomez),

5. Kim Kardashian

Žena, ktorá sa stala slávnou vďaka internetu. Aj to by sa dalo povedať o Kim Kardashian. Kráska, ktorá meria iba 159 centimetrov ohromila svet svojou postavou, zaviedla trend veľkých zadkov či kontúrovania tváre. Na Instagrame je neustále aktívna a uverejňuje fotografie nielen svojej rodiny, ale i z červeného koberca. Patríš k jednému zo 155 miliónov followerov, ktorí sledujú Kim Kardashian?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Odporúčame