5 najlepších skladieb z Krstného Otca. Ktoré su vaše?

Tak a klasicky pokračujeme aj v našej rubrike, v ktorej vyberáme najlepšie skladby z daného albumu. Náš prvý článok tohto typu sme robili na album Hype, kde sme vybrali 4 najlepšie tracky. Keďže Krstný Otec je trocha rozsiahlejší album, tak sme sa rozhodli vybrať päť najlepších trackov.

A opäť sme to veru nemali jednoduché. Album je plný rôznych štýlov skladieb, rôznych spoluprác a produkcií. Výber je samozrejme subjektívny, takže ak máte iné skladby, kľudne sa s nimi podeľte v komentároch. Tracky sme nedali do žiadneho poradia, skrátka sme vybrali päť našich naj.

Ako prvé dve sem dávame skladby, ktoré ešte na YouTube nie sú zverejnené.

Kandino Patkani a Obrazy sú práve tracky, ktoré sme spomínali vyššie. Nie každý si ich ešte mohol vypočuť, ale určite sa s nami veľa z vás zhodne. Kľudne by sem však mohli zaradiť aj skladbu TLAK, ktorá má skvelé obsadenie (Ego, DMS), alebo aj príznačný track Povolanie syn.

Stokára nemóžeš do*ebať! ft. P.A.T.

Prečo? P.A.T. je proste skvelý, a už sa veľmi tešíme na jeho sólový album. Track má zaujímavé „spievané“ časti kombinované so skvelým flowom, no a Maikyho produkcia je proste neskutočná.

Nevinné ft. Ego

Keď mám pravdu povedať, na tento track som sa tešil asi najviac, ani neviem prečo. A môj inštinkt ma nesklamal. Track je naozaj skvelý, Ego tam pridal taký typický kus seba, a tracku to dodalo potrebnú šťavu. Aj v redakcii sme sa všetci jednohlasne zhodli, že tento track tu skrátka byť musí. Zaujímavá je aj produkcia od Dobrina.

Keď sa budú pýtať ft. Kali

Na tento feat som sa špeciálne tešil. A samozrejme z veľkej časti kvôli hosťovi v podobe Kaliho. Vydal hádam Kali v poslednej dobe niečo zlé? Nemyslím si. Ďalší track, na ktorom sme sa jednohlasne zhodli. Zaujal ako sme už povedali Kali, samozrejme Rytmus, zaujala aj skvelá myšlienka tracku a v neposlednom rade aj krásny klip z Islandu. Za pár dní si ho pozrelo vyše milióna fanúšikov, a mnohí si v komentároch toto duo žiadajú zase. Všetko to zaklincovala produkcia od legendárneho producenta DJ Wicha.

BONUS od Rap Generation – Odpusť prod. Ján Lednický

Na záver by som zaradil ešte tento track. Je to zvláštny, ale krásny track, v ktorom Rytmus nechal určite kus seba, a kus svojho súkromného života. Čo poviete?

Zo svojimi najlepšími skladbami sa s nami kľudne podeľte do komentárov. Sme zvedaví na vaše názory a postrehy. Po vypočutí môžme len skonštatovať, že Rytmus je jeden z najkvalitnejších hudobníkov, akých momentálne máme. Zároveň aj veríme, že sa jeho ďalšej tvorby dočkáme už čoskoro!

000

Odporúčame