5 mien, ktoré chce mať Smart na svojom EP. Aký bol problém s HUHU?

Aký bol problém s HUHU? Výroba nového albumu DMS sa nezaobišla bez komplikácií. Taktiež zistíš 5 mien, ktoré chce mať Smart na svojom EP. Producent DMS bol hosťom u YouTubera Duklocka, v jeho pravidelnej sérii RECAST. Je už zvykom, že pri pozeraní tohto formátu sa dozvieš toho viac, ako by si čakal.

Aký bol problém s HUHU?

Album HUHU, ktorého autorom je DMS, je momentálne jednou z TOP tém medzi slovenskými rapovými fanúšikmi. Tvorba tohto CD sa ale nezaobišla bez komplikácií. Prehovoril o nich Smart, i keď, ako sám priznal, nevie, či to vôbec bolo publikovateľné. Nebudeme prezrádzať o čo konkrétne sa jedná, dozvieš sa to v samotnom RECASTE.

⇒ Nový merch a album DMS si vieš objednať TU

5 mien, ktoré chce mať Smart na svojom EP

Smart okrem iného naznačil, že začal tvorbu svojho vlastného producentského albumu. I keď, jedným dychom priznal, že to možno bude nakoniec EP. Prezradil niekoľko mien, ktoré by sa na jeho projekte mohli objaviť. Nikoho neprekvapí, že sa v tomto zozname nachádzajú Separ a Dame, jeho kolegovia z DMS. Ale čakal by si napríklad Karla z MILION PLUS? Aj v tomto prípade platí, že vám mená neprezradíme, nech tvorcovia neprichádzajú o svoj exkluzívny obsah.

⇒ Nový merch a album DMS si vieš objednať TU

Ostatné: V exkluzívnom rozhovore sme vyspovedali producenta Jerry Leeho. Porozprával sa s nami o novom EP NEW LEVEL, o začiatkoch, ale aj o tom, s kým sa mu najlepšie spolupracuje. Toto si rozhodne nenechaj ujsť!

Photo credits: RECAST, YouTube

Odporúčame